Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar LipinPL

29 lipca 2021, 21:34

on chciał napisać chrząszcz brzmi w trzcinie w szczebrzeszynie?

Avatar Kebasa_z_mema

30 lipca 2021, 13:18

@LipinPL: To było ,,W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie"

Avatar LipinPL

4 sierpnia 2021, 16:32

@Kebasa_z_mema: słowa te same

Avatar lary6

29 lipca 2021, 22:46

✨yes she is✨

Avatar DominikSleyerski

30 lipca 2021, 08:02

@lary6: fajna pszczółka

Avatar lary6

30 lipca 2021, 08:48

@DominikSleyerski: a dziękuję bardzo ^^

Avatar Kebasa_z_mema

30 lipca 2021, 13:17

@lary6: pyszyczułyka

Avatar DominikSleyerski

1 sierpnia 2021, 19:27

@lary6: iiii nie ma pszczółki... Możesz ją wysłać ?

Avatar lary6

1 sierpnia 2021, 20:30

@DominikSleyerski: Przykro mi to mówić, ale nie mogę jej znaleźć więc chyba ją usunęłam :( Mogę dać w zamian tą ^^

Avatar DominikSleyerski

1 sierpnia 2021, 22:32

@lary6: szkoda ale i tak dziękuję

Avatar Kebasa_z_mema

28 lipca 2021, 11:56

K*rwa już od jakichś 5 minut leże i zdycham ze śmiechu, mam beke jak poj*bany, patrze sie pod szafe a tam kot leży i sie na mnie gapi jak na zj*ba jakiegoś bo go obudziłem jezu ja nie moge przestać z tego kisnąć XDDDDDDD
Chyba coś jest nie tak z moim poczuciem humoru xD

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2021, 09:40

Avatar Smrodek_

Edytowano - 28 lipca 2021, 11:52

Artysta moze nie jest ale za to jest ogromnym fanem takiego jednego

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2021, 12:32

@Smrodek_: austriacka sztuka ładna, nie powiem

Avatar MeenziPL

30 lipca 2021, 03:13

Avatar Ero_sennin_106

Edytowano - 29 lipca 2021, 22:45

To jest sytuacja że ktoś jedzie na 1 rok do angli w zaczyna gadać z akcentem i się śmiać z Polaków jacy oni biedni

Avatar KotBartek

Edytowano - 29 lipca 2021, 21:55

bardziej to przypomina węgierski przez to że jest tam á, á oraz ò

Avatar Ignisus

28 lipca 2021, 11:51

Tamtemu bełkotowi do węgierskiego bliżej

Avatar OwOcomedy

28 lipca 2021, 12:43

@Ignisus: Węgierski jest poj...ny

Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2021, 21:54

@OwOcomedy: Albo walijski

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ficos
Dodane przez: ficos

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zdeklasowani znowu

Nie idź!

Dobrze czasem się oderwać

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka