memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
29 lipca 2021, 21:05
To jest sierpówka nie gołąb miejski ._.
Odpisz
31 sierpnia 2025, 16:00
@Liya11qwq: nie, bo siniak
31 lipca 2021, 21:31
ten gołąb nawet nie rozumie co się z nim dzieje
30 lipca 2021, 11:00
A do czego służy takie coś na czym siedzi gołomb? Bo żem widział w ...j dużo tych a nie wiem co to
30 lipca 2021, 17:23
@Nikodem8378: żeby gaz wyleciał i chb wentylacja
Edytowano - 30 lipca 2021, 00:09
To prawdopodobnie nie jest gołąb tylko sierpówka, która została przywleczona do Europy przez Osmanów i zamiast gr*chać huczy jak sowa :)
28 lipca 2021, 18:27
Czy ktoś wie co to za muzyka,bo wywołała u mnie nostalgię?
28 lipca 2021, 18:29
Była w Wilku i Zającu
28 lipca 2021, 18:31
https://youtu.be/rsxpZ5J4BEQ
dziękuję towarzyszu
29 lipca 2021, 23:08
Bajka mojego dzieciństwa... Ja znów chce być mały i oglądać całe dnie bajki ;-;.
29 lipca 2021, 23:13
@SzczypiorekYT:
29 lipca 2021, 23:14
Ja nawet dorosły nie jestem a życie mnie boli.
29 lipca 2021, 21:38
npc w questach pobocznych są jak:
28 lipca 2021, 22:11
ta piosenka ma potencjał na memy
28 lipca 2021, 18:19
Gołomp
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież29 lipca 2021, 21:05
To jest sierpówka nie gołąb miejski ._.
Odpisz
31 sierpnia 2025, 16:00
@Liya11qwq: nie, bo siniak
Odpisz
31 lipca 2021, 21:31
ten gołąb nawet nie rozumie co się z nim dzieje
Odpisz
30 lipca 2021, 11:00
A do czego służy takie coś na czym siedzi gołomb? Bo żem widział w ...j dużo tych a nie wiem co to
Odpisz
30 lipca 2021, 17:23
@Nikodem8378: żeby gaz wyleciał i chb wentylacja
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2021, 00:09
To prawdopodobnie nie jest gołąb tylko sierpówka, która została przywleczona do Europy przez Osmanów i zamiast gr*chać huczy jak sowa :)
Odpisz
28 lipca 2021, 18:27
Czy ktoś wie co to za muzyka,bo wywołała u mnie nostalgię?
Odpisz
28 lipca 2021, 18:29
Była w Wilku i Zającu
Odpisz
28 lipca 2021, 18:31
https://youtu.be/rsxpZ5J4BEQ
Odpisz
28 lipca 2021, 18:31
dziękuję towarzyszu
Odpisz
29 lipca 2021, 23:08
Bajka mojego dzieciństwa... Ja znów chce być mały i oglądać całe dnie bajki ;-;.
Odpisz
29 lipca 2021, 23:13
@SzczypiorekYT:
Odpisz
29 lipca 2021, 23:14
Ja nawet dorosły nie jestem a życie mnie boli.
Odpisz
29 lipca 2021, 21:38
npc w questach pobocznych są jak:
Odpisz
28 lipca 2021, 22:11
ta piosenka ma potencjał na memy
Odpisz
28 lipca 2021, 18:19
Gołomp
Odpisz