Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Totalnie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fajnie że odpowiedzieli
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 sierpnia 2021, 00:31
I to są właśnie kobiety w tych czasach.
Odpisz
4 sierpnia 2021, 15:32
Odpisz
3 sierpnia 2021, 09:55
No tu jest problem. Nie możemy ustalić ram czasowych tej konwersacji, a w szczególności po jakim czasie druga osoba napisała "Cześć". A ogółem, samo słowo "cześć" nie ma jednego, dokładnego znaczenia, bo można go używać i jako powitanie, i jako pożegnanie. Dlatego też, nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy OP został odrzucony czy też nie, tym bardziej dlatego, że zdanie zostało napisane "Lecę z nim pogadać", a dopiero potem "Cześć", tak jakby te dwa zdania nie były częścią tego samego stwierdzenia. Zakładając, że nie istniało jakiekolwiek opóżnienie po zdaniu "Lecę z nim pogadać", a także wiedząc, że "Lecę z nim pogadać" i "Cześć" nie były częścią tego samego stwierdzenia, można dojść do wniosku, że tym "sympatycznym chłopakiem" był właśnie OP. Jeżeli stwierdzenie byłoby napisane w następujący sposób: "Lecę z nim pogadać, cześć.", to raczej byłaby to jasna odmowa i odrzucenie, co się nie wydarzyło. Także, nie martwcie się i uważajcie na to jak coś piszecie. :)
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2021, 01:23
tak sie nie prowadzi konwersacji, trzeba przewidziec 5 ruchow przeciwnika w przod
Odpisz
3 sierpnia 2021, 00:26
Tak to już jest z k*bietami
Odpisz
3 sierpnia 2021, 00:18
Każdy współczujący organizm na planecie:
Odpisz
3 sierpnia 2021, 00:00
Po "O" powinien być przecinek k...o
Odpisz
2 sierpnia 2021, 21:46
samiec Beta oglądnij carrionera
Odpisz
2 sierpnia 2021, 22:23
@MrDanonix: niech nie ogląda bo się na wdycha antyteizmu i mu zaszkodzi
Odpisz
2 sierpnia 2021, 22:22
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2021, 20:35
Confusion rel
Odpisz
2 sierpnia 2021, 20:03
rel, ale jako ta dziewczyna, miałam jedną taką sytuację kiedyś, że ktuś napisał do mnie "co robisz?" a ja odpisałam "piszę z moją przyjaciółką" i ta dziewczyna myślała, że o niej mówię, jak my się praktycznie nie znałyśmy, nie jestem aż tak forever alone żeby moją przyjaciółką była randomka z internetu z którą napisałam tylko "cześć, co robisz?"
Odpisz
2 sierpnia 2021, 19:48
F
Odpisz
2 sierpnia 2021, 13:40
Odpisz
2 sierpnia 2021, 14:04
@warmar: mam elitarny nóż bojowy magdy gessler ... pożyczę ci
Odpisz
2 sierpnia 2021, 16:36
@nudy345: dzk
Odpisz
2 sierpnia 2021, 14:43
#feelsbadmen
weź sobie smutną żabę postaw w obrazku teraz, masz pozwolenie
Odpisz