Gdy klasowy idiota dostanie lepszą ocenę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tymi się chodzi
Niegrzeczny Oskarek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego 2014, 20:08
Czyli po prostu pod maską idioty chowa osobę inteligentną.
Odpisz
27 lutego 2014, 20:18
@Mnich1: Dokładnie. To, że ktoś uważa kogoś za idiotę, nie znaczy, że nim jest...
Odpisz
28 lutego 2014, 11:58
@Mnich1: Nie zawsze inteligencja równa się z wiedzą na dany temat.
Może jeśli to jest ocena z testu na inteligencje.
4/5
Odpisz
28 lutego 2014, 15:30
@kolkav5: No ale sens taki sam. Oceniasz go po pozorach i uważasz że to dureń, a być może on posiada bogatą wiedze na ten temat.
Odpisz
27 lutego 2014, 20:27
xD
Odpisz
23 lutego 2014, 18:32
Były takie akcje :/
Odpisz
23 lutego 2014, 21:58
@NeoNixPlayGames: Też tak miałem tylko że ja byłem tym debilem xD
Odpisz
24 lutego 2014, 13:07
@jacek1s: u mnie cała klasa jest debili więc ryzyko jest :D
Odpisz
24 lutego 2014, 13:28
@NeoNixPlayGames: niema to jak mieć 1 gdy wszyscy mają 4,5 i mieć 3 gdy wszyscy mają 1 :| xd
Odpisz
24 lutego 2014, 13:34
@jacek1s: miałem 2- z matmy gdy klasowy idiota (jest naprawde dzieckiem) dostał 6 to uczucie
Odpisz
24 lutego 2014, 13:48
@NeoNixPlayGames: ja jutro sprawdzian z niemca :3
Odpisz
24 lutego 2014, 18:30
@jacek1s: Więc zdradzę ci że zakręt to Die ***e . Pozdro 600
Odpisz
24 lutego 2014, 18:51
@SNIKERSS: pozdro 500 kufa :P
Odpisz
24 lutego 2014, 18:56
@jacek1s: Panie uważaj pan bo jesteś pan zawodnik na gryza
Odpisz
24 lutego 2014, 19:29
@SNIKERSS: wpier... chcesz?
Odpisz
24 lutego 2014, 22:04
@jacek1s: Miałeś większą cenę od siebie? ._.
Odpisz
24 lutego 2014, 22:46
co ***a? xd
Odpisz
25 lutego 2014, 11:01
@jacek1s: Wybacz, ocenę, moja klawiatura ostatnio świruje.
Odpisz
25 lutego 2014, 14:59
moja jest taka dzika że nawet nie ogarniam kiedy klikam spację a kiedy nie hue hue ;3
Odpisz
24 lutego 2014, 15:41
Znam to uczucie.
Odpisz