Nigdy się nie znudzę Clarksonem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Totalnie
Tymi się chodzi
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jakby trochę nie fair
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2017, 12:22
5 bo Clarkson
Odpisz
20 maja 2017, 09:30
Akurat oglądam ten odcinek
Odpisz
28 lutego 2014, 15:27
Odcinek o wyprawie przez Ukrainę(nawet byli w Czarnobylu :D)...
Odpisz
28 lutego 2014, 09:46
Clarkson dobry tak jak cały TopGear ale moim ulubionym i tak jest Hammond ;)
Odpisz
28 lutego 2014, 08:12
Stig i tak lepszy :<
Odpisz
27 lutego 2014, 21:02
Klakson jakby to Hammond powiedział.
Odpisz
27 lutego 2014, 20:22
Top Gear WYMIATA !!!
Odpisz
27 lutego 2014, 20:32
@Gregory85: zgadzam się zią.. Piona!!!
Odpisz