Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Loginamika04

7 czerwca 2022, 06:55

Idealny

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2021, 13:40

I jeszcze film z Shrekiem, Mańkiem, Alexem i Kristofem

Avatar Kebasa_z_mema

6 sierpnia 2021, 14:03

Od kiedy Kristof jest głównym bohaterem Krainy Lodu?

Avatar NowszyRevLer

6 sierpnia 2021, 19:56

@Kebasa_z_mema: A wolałbyś z Elzą?

Avatar Kebasa_z_mema

6 sierpnia 2021, 20:50

@NowszyRevLer: Trzech facetów z czego dwa dzikie zwierzęta, i jedna baba
To by było ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar kotlet_mielony

26 października 2021, 17:42

Dla mnie tylko Shrek, bo inni w tej "mieszance" nie mają dla mnie znaczenia

Avatar Hamiltrash

6 sierpnia 2021, 19:22

Nie wytrzymalbym bym tego psychicznie chyba, ta trójka to jeszcze ujdzie ale Olafa Śmiecia nienawidze i skakałem ze szczęścia
(SPOILER - KRAINA LODU 2)
.
.
.
.
.
.

jak go ubili, chociaż potem go wskrzesili i było mi smutno.

Avatar bandit_the_drug_lord

6 sierpnia 2021, 19:35

@Hamiltrash: co ci ten olaf biedny zrobił?

Avatar LadyDialga

6 sierpnia 2021, 20:03

@bandit_the_drug_lord: był jednym z najbardziej wkurzających comic reliefów w historii (I guess)

Avatar dominiussmarinet

6 sierpnia 2021, 20:36

@Hamiltrash: racja wyj...ć Olafa wstawić Juliana

Avatar kot_bekonowy

7 sierpnia 2021, 13:41

@bandit_the_drug_lord: olaf to bardzo wk...iająca postać

Avatar DorjanOllo

6 sierpnia 2021, 15:00

Ale i tak nie mogliby być głównymi bohaterami, bo jakby zaczęli jakoś sensownie rozwiązywać własne problemy to czar by prysnął, imo lepiej jak są tylko postaciami drugoplanowymi

Avatar Matiozowiec

7 sierpnia 2021, 08:22

@DorjanOllo: właściwie to mogli by, nie koniecznie musieli by sensownie swoje problemy rozwiązywać

Avatar TowarzyszTobislav

6 sierpnia 2021, 20:39

Nigdy mnie to nie śmieszyło, a wręcz mnie to żenowało.

Avatar Tomak

7 sierpnia 2021, 02:37

@TowarzyszTobislav: Mówisz o Olafie, prawda? Prawda?

Avatar TowarzyszTobislav

7 sierpnia 2021, 02:38

@Tomak: O całej czwórce.

Avatar lary6

6 sierpnia 2021, 23:45

Olaf akurat lekki bezbek, ale wystarczyłby sam Sid i Osioł żeby rozyebać system

Avatar tv0jk0zyn

6 sierpnia 2021, 20:41

Fajnie że osioł i sid, ale olaf to nie

Avatar Rhokai

6 sierpnia 2021, 20:30

Jakby tego w prawym dolnym rogu wyj...ć to byłoby zajebiście

Avatar Kebasa_z_mema

6 sierpnia 2021, 13:27

M L E C Y K

Avatar NowszyRevLer

6 sierpnia 2021, 19:57

@Kebasa_z_mema: Mam piękne wspomnienia z Królem Julianem i Sidem którzy graja w gry

Avatar Polakowaty

6 sierpnia 2021, 13:36

Najlepszy crossover ever

Avatar Sebzer

6 sierpnia 2021, 13:31

łokuerwa

Avatar starmagedon

6 sierpnia 2021, 13:27

Jeszcze karolaka dołożyć i będzie komedia wszechczasów.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Angielskie śmieszki

Najbardziej realistyczny spośród modów

Dobrze czasem się oderwać

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka