Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Angielskie śmieszki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Dobrze czasem się oderwać
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 czerwca 2022, 06:55
Idealny
Odpisz
6 sierpnia 2021, 13:40
I jeszcze film z Shrekiem, Mańkiem, Alexem i Kristofem
Odpisz
6 sierpnia 2021, 14:03
Od kiedy Kristof jest głównym bohaterem Krainy Lodu?
Odpisz
6 sierpnia 2021, 19:56
@Kebasa_z_mema: A wolałbyś z Elzą?
Odpisz
6 sierpnia 2021, 20:50
@NowszyRevLer: Trzech facetów z czego dwa dzikie zwierzęta, i jedna baba
To by było ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
26 października 2021, 17:42
Dla mnie tylko Shrek, bo inni w tej "mieszance" nie mają dla mnie znaczenia
Odpisz
6 sierpnia 2021, 19:22
Nie wytrzymalbym bym tego psychicznie chyba, ta trójka to jeszcze ujdzie ale Olafa Śmiecia nienawidze i skakałem ze szczęścia
(SPOILER - KRAINA LODU 2)
.
.
.
.
.
.
jak go ubili, chociaż potem go wskrzesili i było mi smutno.
Odpisz
6 sierpnia 2021, 19:35
@Hamiltrash: co ci ten olaf biedny zrobił?
Odpisz
6 sierpnia 2021, 20:03
@bandit_the_drug_lord: był jednym z najbardziej wkurzających comic reliefów w historii (I guess)
Odpisz
6 sierpnia 2021, 20:36
@Hamiltrash: racja wyj...ć Olafa wstawić Juliana
Odpisz
7 sierpnia 2021, 13:41
@bandit_the_drug_lord: olaf to bardzo wk...iająca postać
Odpisz
6 sierpnia 2021, 15:00
Ale i tak nie mogliby być głównymi bohaterami, bo jakby zaczęli jakoś sensownie rozwiązywać własne problemy to czar by prysnął, imo lepiej jak są tylko postaciami drugoplanowymi
Odpisz
7 sierpnia 2021, 08:22
@DorjanOllo: właściwie to mogli by, nie koniecznie musieli by sensownie swoje problemy rozwiązywać
Odpisz
6 sierpnia 2021, 20:39
Nigdy mnie to nie śmieszyło, a wręcz mnie to żenowało.
Odpisz
7 sierpnia 2021, 02:37
@TowarzyszTobislav: Mówisz o Olafie, prawda? Prawda?
Odpisz
7 sierpnia 2021, 02:38
@Tomak: O całej czwórce.
Odpisz
6 sierpnia 2021, 23:45
Olaf akurat lekki bezbek, ale wystarczyłby sam Sid i Osioł żeby rozyebać system
Odpisz
6 sierpnia 2021, 20:41
Fajnie że osioł i sid, ale olaf to nie
Odpisz
6 sierpnia 2021, 20:30
Jakby tego w prawym dolnym rogu wyj...ć to byłoby zajebiście
Odpisz
6 sierpnia 2021, 13:27
M L E C Y K
Odpisz
6 sierpnia 2021, 19:57
@Kebasa_z_mema: Mam piękne wspomnienia z Królem Julianem i Sidem którzy graja w gry
Odpisz
6 sierpnia 2021, 13:36
Najlepszy crossover ever
Odpisz
6 sierpnia 2021, 13:31
łokuerwa
Odpisz
6 sierpnia 2021, 13:27
Jeszcze karolaka dołożyć i będzie komedia wszechczasów.
Odpisz