memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
6 sierpnia 2021, 18:07
Ja: *spoglądam na strażnika 1 sekundę* Strażnik: A C H O O!
Odpisz
5 sierpnia 2021, 19:45
Jak mnie AC 2 i brotherhood denerwowały orzezto sterowanie czysto skrojone pod pada
Edytowano - 5 sierpnia 2021, 20:39
@Domkri: AC 3 miało najlepsze sterowanie w całej serii
5 sierpnia 2021, 22:30
@Domkri: tymczasem ja grający na padzie
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież6 sierpnia 2021, 18:07
Ja: *spoglądam na strażnika 1 sekundę*
Strażnik: A C H O O!
Odpisz
5 sierpnia 2021, 19:45
Jak mnie AC 2 i brotherhood denerwowały orzezto sterowanie czysto skrojone pod pada
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2021, 20:39
@Domkri: AC 3 miało najlepsze sterowanie w całej serii
Odpisz
5 sierpnia 2021, 22:30
@Domkri: tymczasem ja grający na padzie
Odpisz