Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Nieuczciwa ocena
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przypałowo
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2021, 15:00
Spora część Polaków przejełaby się śmiercią tych wspaniałych polityków, którzy przecież tyle dają i poprawiają życie w Polsce. Przecież nie bez powodu wyniki wyborów są takie, a nie inne.
Odpisz
18 sierpnia 2021, 09:34
@Kawento: lubię se czytać nagłówki na googlu i według sondy dotyczącej zaufania do polityków więcej ludzi ufa Tuskowi niż Kaczorowi
Odpisz
13 sierpnia 2021, 19:01
To jak ukraść samochód z trupem w bagażniku...
mieliby na serio przekichane mając cały ten burdel do ogarnięcia
Odpisz
7 sierpnia 2021, 09:04
Jak to trafiło?!
Przecież zgłosiłem!
Odpisz
7 sierpnia 2021, 10:21
xd
Odpisz
7 sierpnia 2021, 10:32
za co niby i czemu uważasz że zgłoszenie obrazka odrazu powoduje to że nie przejdzie?
Odpisz
6 grudnia 2021, 14:11
I co z tego, że zgłosiłeś?
Odpisz
6 grudnia 2021, 17:39
@starmagedon: starmagedon odpowiedz
Odpisz
6 grudnia 2021, 18:12
@Bearner: No odpowiadam.
Odpisz
7 sierpnia 2021, 06:25
Odpisz
6 sierpnia 2021, 23:27
Odpisz
6 sierpnia 2021, 17:12
Rel byłbym bardzo szczęśliwy
Odpisz
6 sierpnia 2021, 20:03
@wolfe: Są 2 rodzaje Jejaków:
-Korwiniści
-UltraLewicowcy Ojkofobowie
Odpisz
6 sierpnia 2021, 20:05
perhaps
Ja po prostu nie lubię polityków
Odpisz
6 sierpnia 2021, 20:10
@wolfe: no dobra, co do polityków się zgadzam, ale podbijać nas nie muszą
Odpisz
6 sierpnia 2021, 20:11
ale kto byłby wtedy przywódcą ?
Odpisz
6 sierpnia 2021, 20:15
@wolfe:
Odpisz
6 sierpnia 2021, 20:31
nie rel są jeszcze anty polityczni
Odpisz
6 sierpnia 2021, 20:35
W takim razie nie jestem Jejakiem.
Odpisz
6 sierpnia 2021, 20:40
@TowarzyszTobislav: czemu
Odpisz
6 sierpnia 2021, 20:41
@wolfe: Ja też był bym szczęśliwy. A potem bym wszczął rewolucję bo nie będą jakieś ufoludy nami rządzić
Odpisz
6 sierpnia 2021, 20:48
@dominiussmarinet: Nie jestem ani Korwinistą, ani Lewicowcem, ani Antypolityczny.
Odpisz
6 sierpnia 2021, 21:05
@TowarzyszTobislav: to jaki
Odpisz
6 sierpnia 2021, 21:09
@dominiussmarinet: Lewicowy ekonomicznie, autorytarny, centryczny w kontekście osi tradycja-postęp, nacjonalistyczny.
Odpisz
6 sierpnia 2021, 21:10
@TowarzyszTobislav: ło hu.
Odpisz
6 sierpnia 2021, 21:10
@dominiussmarinet: Często nazywają mnie poprostu Nazistą.
Odpisz
6 sierpnia 2021, 21:13
@TowarzyszTobislav: oke
Odpisz
6 sierpnia 2021, 21:29
@TowarzyszTobislav: Korwiniści w kontekście UltraPrawicowcy
Odpisz
6 sierpnia 2021, 23:15
@Royoo:
Bądź kosmitą
>Zniewalasz dziwne małpy po inwazji
>Wprowadzasz swoje władze
>Rozwijasz ich technologię
>Zapominasz o kulturze
Małpy zaczynają się buntować
Odpisz
6 sierpnia 2021, 15:45
Odpisz
6 sierpnia 2021, 15:47
A czego się spodziewałeś?
Odpisz
6 sierpnia 2021, 22:34
to miała być reakcja kosmitów jak byś żartu nie załapał (chyba)
Odpisz
6 sierpnia 2021, 20:03
Pan maruda hier: "UFO (ang. unidentified flying object, UFO), inaczej niezidentyfikowany obiekt latający (NOL) – wywodzące się z nazewnictwa wojskowego United States Air Force określenie obiektu latającego (statku powietrznego) niedającego się zidentyfikować jako żaden znany pojazd ani wyjaśnić żadnym ze znanych zjawisk atmosferycznych. W okresie zimnej wojny utrwaliło się mylne terminologicznie (niezidentyfikowany nie musi oznaczać pozaziemski) potoczne znaczenie UFO jako pojazdu cywilizacji pozaziemskiej (latającego spodka)."
Lepiej było napisać "kosmici".
Odpisz