Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pozdrawiam świetliki
Północne Węgry
Nie idź!
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 sierpnia 2021, 16:12
Ok boomer
Odpisz
6 sierpnia 2021, 16:17
W wawie nie ma sensu bo opłaty są tak wysokie, że aż śmieszne
Odpisz
6 sierpnia 2021, 17:24
@Kolo_killer: a to nie tak, że Wawa musiała podnieść opłaty za śmieci bo rząd znowu coś odwalił?
Odpisz
6 sierpnia 2021, 18:16
Nie wiem, czy żąd miał cos z tym wspólnego, ale wiem, że Trzaskowski ma
Odpisz
6 sierpnia 2021, 22:15
@Kolo_killer: żąd japie....ę
Odpisz
7 sierpnia 2021, 00:38
Rząd nie ustalił stawek, tylko Wawa. A rząd ustalił tylko, że wielkość opłaty nie może zależeć od ilości odpadów (bo ludzie będą wywozić do lasu) - więc w Wawie ustalili, że zależy od wody
Nie używasz plastiku, tylko myjesz wielorazowe rzeczy? Płacisz więcej za śmieci
Nie używasz tradycyjnych ścierek, które trzeba prać, a setki listków papierowych? Płacisz mniej za śmieci
Odpisz
7 sierpnia 2021, 13:38
@Myszkapl: w sensie mi się coś kojarzy, że z tą zmianą opłat to była taka kwestia, że mieli dziurę budżetową wywołaną czymś tam i musieli ją jakoś załatać
Odpisz
7 sierpnia 2021, 17:59
@Myszkapl: na podstawie opłat za wodę szacują ilość mieszkańców
Odpisz
7 sierpnia 2021, 16:29
Było, sam wstawiałem ale nie przeszło
Odpisz
7 sierpnia 2021, 13:51
Przypomniało mi się teraz jak z moim ziomkiem kupiliśmy sobie te rożki z Lewiatana z złotówkę, no i że obok były śmietniki, to ja otwieram zielony, wyrzucam papierki, mój ziomek też, a po chwili wyrzucił tam też ten plastik z góry, a ja sie na niego dre
- TO NIE DO TEGO ŚMIETNIKA, TO SĄ PAPIERKI, A NIE PLASTKI
XDDDD
Odpisz
7 sierpnia 2021, 12:10
I tak śmieciarka to zmiesza
Odpisz
7 sierpnia 2021, 12:44
@ty1an_yt: dlatego segregacja to marnowanie czasu
Odpisz
7 sierpnia 2021, 13:40
@rickimorty: u mnie nieposegregowane odpady to większa opłata więc nie powiedziałbym
Odpisz
7 sierpnia 2021, 13:32
Wszyscy tak o segregacji śmieci i że to fajne, ale jak zacznę segregować czarnych to już źle :(
Odpisz
7 sierpnia 2021, 13:28
zawsze pamiętajcie segregujcie śmieci i pijcie mleko
Odpisz
7 sierpnia 2021, 13:26
Sergeguje śmieci
Odpisz
7 sierpnia 2021, 12:08
A zgniata je przed wyrzuceniem?
Odpisz
6 sierpnia 2021, 17:51
W sumie to człowiek pie....ca dostaje, segreguje się te śmieci od lat, a potem widzisz jak śmieciarze wypi.....ają to wszystko naraz do jednej przegrody w śmieciarce bez patrzenia... A i tak wszystko potem kończy w oceanie indyjskim
Odpisz
6 sierpnia 2021, 16:36
W pracy kazali nam segregować śmieci ale zabrali nam wszystkie kosze na śmieci xD
Odpisz