Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ni3wiem

9 sierpnia 2021, 16:12

Ok boomer

Avatar Kolo_killer

6 sierpnia 2021, 16:17

W wawie nie ma sensu bo opłaty są tak wysokie, że aż śmieszne

Avatar
asasinpio

6 sierpnia 2021, 17:24

@Kolo_killer: a to nie tak, że Wawa musiała podnieść opłaty za śmieci bo rząd znowu coś odwalił?

Avatar Kolo_killer

6 sierpnia 2021, 18:16

Nie wiem, czy żąd miał cos z tym wspólnego, ale wiem, że Trzaskowski ma

Avatar Michu_nie_dus_sie

6 sierpnia 2021, 22:15

@Kolo_killer: żąd japie....ę

Avatar Myszkapl

7 sierpnia 2021, 00:38

Rząd nie ustalił stawek, tylko Wawa. A rząd ustalił tylko, że wielkość opłaty nie może zależeć od ilości odpadów (bo ludzie będą wywozić do lasu) - więc w Wawie ustalili, że zależy od wody

Nie używasz plastiku, tylko myjesz wielorazowe rzeczy? Płacisz więcej za śmieci

Nie używasz tradycyjnych ścierek, które trzeba prać, a setki listków papierowych? Płacisz mniej za śmieci

Avatar
asasinpio

7 sierpnia 2021, 13:38

@Myszkapl: w sensie mi się coś kojarzy, że z tą zmianą opłat to była taka kwestia, że mieli dziurę budżetową wywołaną czymś tam i musieli ją jakoś załatać

Avatar Kolo_killer

7 sierpnia 2021, 17:59

@Myszkapl: na podstawie opłat za wodę szacują ilość mieszkańców

Avatar Afrykanski_Pies7910

7 sierpnia 2021, 16:29

Było, sam wstawiałem ale nie przeszło

Avatar Liya11qwq

7 sierpnia 2021, 13:51

Przypomniało mi się teraz jak z moim ziomkiem kupiliśmy sobie te rożki z Lewiatana z złotówkę, no i że obok były śmietniki, to ja otwieram zielony, wyrzucam papierki, mój ziomek też, a po chwili wyrzucił tam też ten plastik z góry, a ja sie na niego dre
- TO NIE DO TEGO ŚMIETNIKA, TO SĄ PAPIERKI, A NIE PLASTKI

XDDDD

Avatar ty1an_yt

7 sierpnia 2021, 12:10

I tak śmieciarka to zmiesza

Avatar rickimorty

7 sierpnia 2021, 12:44

@ty1an_yt: dlatego segregacja to marnowanie czasu

Avatar
asasinpio

7 sierpnia 2021, 13:40

@rickimorty: u mnie nieposegregowane odpady to większa opłata więc nie powiedziałbym

Avatar Jadczukov

7 sierpnia 2021, 13:32

Wszyscy tak o segregacji śmieci i że to fajne, ale jak zacznę segregować czarnych to już źle :(

Avatar Rayman122

7 sierpnia 2021, 13:28

zawsze pamiętajcie segregujcie śmieci i pijcie mleko

Avatar Fricher

7 sierpnia 2021, 13:26

Sergeguje śmieci

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2021, 12:08

A zgniata je przed wyrzuceniem?

Avatar Krzyniu

6 sierpnia 2021, 17:51

W sumie to człowiek pie....ca dostaje, segreguje się te śmieci od lat, a potem widzisz jak śmieciarze wypi.....ają to wszystko naraz do jednej przegrody w śmieciarce bez patrzenia... A i tak wszystko potem kończy w oceanie indyjskim

Avatar Chenderella

6 sierpnia 2021, 16:36

W pracy kazali nam segregować śmieci ale zabrali nam wszystkie kosze na śmieci xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Pozdrawiam świetliki

Północne Węgry

Nie idź!

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka