Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pilne
Niegrzeczny Oskarek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie są aż takie pyszne
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 czerwca 2022, 14:50
SZREK 2!!!!!!!
Odpisz
16 sierpnia 2021, 17:31
Ja wyznaje religie JoJo
Odpisz
8 sierpnia 2021, 13:11
Szrek bóg 😌🙏🙏🙏🙏🙏
Odpisz
8 sierpnia 2021, 13:30
@Kaede_: Amen🙏🙏🙏
Odpisz
10 sierpnia 2021, 17:45
@Kaede_: to nie jest emotikon modlitwy tylko piątki
Odpisz
10 sierpnia 2021, 17:45
@BartoliniMg: to samo
Odpisz
10 sierpnia 2021, 17:51
@warmar:
Odpisz
10 sierpnia 2021, 18:19
@BartoliniMg:
Odpisz
10 sierpnia 2021, 20:39
@warmar: nie zesraj się
Odpisz
10 sierpnia 2021, 22:22
@Kaede_: dobra k...a wygrałaś
Odpisz
10 sierpnia 2021, 14:23
Ja nawet w siebie nie potrafię uwierzyć a co dopiero w boga
Odpisz
10 sierpnia 2021, 14:32
@patryko1234: Skoro w coś nie wierzysz,to czemu masz to ustawione na profilowym?
Odpisz
10 sierpnia 2021, 15:50
@lubie_frytki_z_ketchupem:
Odpisz
10 sierpnia 2021, 20:15
@lubie_frytki_z_ketchupem: Oto kilka powodów, które mogłyby być:
- art mu się podoba
- chce trigerować antyteistów
- nie wierzy w Boga, ale lubi lore tej religii
- tak o, losowo
Odpisz
8 sierpnia 2021, 13:51
Serio wydali z tego książkę?
Odpisz
9 sierpnia 2021, 21:48
@AgnieszkaKielbasowska228: nie, to film, widać zresztą po opakowaniu
Odpisz
9 sierpnia 2021, 21:56
@NigdyNieWiesz: Jakie szczęście...
Odpisz
10 sierpnia 2021, 16:14
@AgnieszkaKielbasowska228: Ale sam shrek jest na podstawie książki
Odpisz
10 sierpnia 2021, 20:12
@chudy2: To wiem
Odpisz
10 sierpnia 2021, 18:18
sherk Forever
Odpisz
10 sierpnia 2021, 15:22
Moja religia (nie bijcie plz)
Odpisz
10 sierpnia 2021, 15:57
@bedzio123: Ah,i see youre a man of culture as well
Odpisz
10 sierpnia 2021, 20:16
@bedzio123: W sumie kitsune są częścią mitologii, więc to nawet ma sens
Odpisz
10 sierpnia 2021, 15:05
"Kult Szreka", "Kościół Szreka". Kurna... ale to niesamowicie brzmi.
Odpisz
10 sierpnia 2021, 14:22
Wierzę w siebie
I w to że Capcom wyda kiedyś Okami 2
I że Valve wyda Half lifea 3
Odpisz
10 sierpnia 2021, 14:06
Kiedy samemu podstawiasz coś takiego żeby zrobić zdjęcie i udawać że przypadkiem na to trafiłeś :)
Odpisz