Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2021, 18:38
Ma ktoś wiadomość czy w Polsce dalej są te strajki kobiet?
Odpisz
13 sierpnia 2021, 13:09
@Godylos5: W takiej małej liczbie że tego nie da się już nawet strajkiem nazwać
Odpisz
13 sierpnia 2021, 16:53
@Godylos5:
Tak wygląda smutna rzeczywistość, PiS robi se co chce po wyborach bo i tak za 5 lat każdy o tym zapomni, dołożą jakiegoś soczystego socjalka i wygrają znowu na luziku
Odpisz
13 sierpnia 2021, 20:15
@Pabeu: To jest najsmutniejsze
Odpisz
9 sierpnia 2021, 17:27
Nie no zajebiście.
Tylko po ...j media miałyby o tym trąbić codziennie?
Odpisz
9 sierpnia 2021, 17:29
@Kapitalista: W takim razie po ...j trąbią o covidzie co chwilę? Dzień w dzień...
Odpisz
9 sierpnia 2021, 17:30
@Crln_7: Bo covid to wciąż realne zagrożenie a Białoruś wszyscy mają w dupie.
Odpisz
9 sierpnia 2021, 17:32
@Crln_7: covid dotyczy całego świata, a nie jednego konkretnego państwa
Odpisz
9 sierpnia 2021, 17:40
@Kapitalista: ta.. i dziwnym trafem nadchodzi czwarta fala, potem piąta itd.
Odpisz
9 sierpnia 2021, 17:41
@Crln_7: No bo właśnie na tym polega rozprzestrzenianie się choroby?
Odpisz
9 sierpnia 2021, 18:38
@Kapitalista: Szkoda że nie trąbią o protestach na Białorusi jak o BLM
Odpisz
13 sierpnia 2021, 16:55
@mafiax2006:
BLM to sprawa dotycząca jednego z 3 najpotężniejszych i największych państw więc nic dziwnego że gada się o tym więcej niż o protestach w kraju 4 świata
Odpisz
9 sierpnia 2021, 17:25
Chwała wielkiej białorusi
Odpisz
9 sierpnia 2021, 18:46
@DorjanOllo: Socjalistycznej!
Odpisz
10 sierpnia 2021, 14:35
@DorjanOllo: Слава Укра... Znaczy co
Odpisz
12 sierpnia 2021, 18:34
@PapaJerz: pstro
Odpisz
10 sierpnia 2021, 18:41
No a w Polsce wciąż sie walczy o legalizację aborcji
Nawet zbierają podpisy a media są cicho
Odpisz
11 sierpnia 2021, 20:24
@Veeebs: Ale aborcja w Polsce jest legalna
Odpisz
11 sierpnia 2021, 21:20
aborcje w Polsce można wykonać farmakologicznie jeśli samemu się zamówi tabletki ale dużo osób o tym nie wie i nie wie na których stronach jest to bezpieczne a poza tym bezpieczne jest tylko do pewnego tygodnia ciąży więc jeżeli np w 6 miesiącu dowiesz się że płód np będzie niepełnosprawny albo umrze zaraz po porodzie to musisz już wyjechać na zabieg za granicę bo w Polsce nie dość że lekarz może zostać ukarany za zabieg to jeszcze jest to niebezpieczne bo nawet pewnie nie będzie wykonany w profesjonalnym gabinecie
Odpisz
11 sierpnia 2021, 21:39
@Veeebs: Mogłeś napisać, że chodzi o takie przypadki bruh
Odpisz
9 sierpnia 2021, 18:05
ALE JAK TO ROK?!
Odpisz
11 sierpnia 2021, 00:30
KOBALT?
Odpisz
10 sierpnia 2021, 15:27
A jak były protesty u nas i przez to wybuchł stan wojenny ktoś nam pomagał? Oczywiście poza Węgrami
Odpisz
9 sierpnia 2021, 18:46
No protesty jak u nas KOD i rewolucja piorunków. Chcą wojny do czasu, jak ich Baćko kałachem nie postraszy. Wtedy już są pokojowo nastawieni :)
Odpisz
10 sierpnia 2021, 15:07
To tak nie działa
Odpisz
12 sierpnia 2021, 11:07
@Burgerchinski: A jak? Rozumiem, że jesteś wierzącym w polityków korwinistą. A więc dyskusja nie ma sensu...
Odpisz
12 sierpnia 2021, 12:33
Chodzi mi o to że nawet jak im pogrozi kałachem to oni nie przestaną protestować
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2021, 12:42
@Burgerchinski: Nie przestaną, do póki mają pieniądze z zachodu ( w tym z Polski). Bidon myśli, że i tam lgbtqwerty wprowadzi, ale się przeliczył o od roku nie może zwyciężyć. Ale nadzieja świata jest w Chinach i odrodzeniu ZSRR. Już niedługo ludzie powiedzą dość! Dominacja USraela zakończyła się w 2014 roku (gdy Rosja zdobyła kawałek im podległego państwa) i nigdy nie powróci! Świat odzyskuje wolność i żaden żyd amerykański tego nie zatrzyma, aby wprowadzić swoją ,,wolność", gdzie władze ma ten, kto ma pieniądze. Białoruś jest wolnym, socjalistycznym państwem i nie będzie rzucona pod jankeski but tak jak to jest z Polską i UE.
Odpisz
9 sierpnia 2021, 17:40
Bo by Holandii zabieraliby robotę
Odpisz
9 sierpnia 2021, 17:32
D:
Odpisz
9 sierpnia 2021, 17:32
Żeby tylko i nich
Odpisz
9 sierpnia 2021, 17:31
A ja chciałbym przypomnieć, że człowiek oddycha i mruga automatycznie, dopóki o tym mu się nie przypomni
Odpisz
9 sierpnia 2021, 17:32
Ty mały…
Odpisz
9 sierpnia 2021, 17:29
lmao, media mówią to co da im oglądalność
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2021, 17:26
To takie smutne że media codziennie o tym nie mówią 😭
Odpisz