Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ArthasGranie

25 września 2022, 14:57

szkoda

Avatar RiviX

11 sierpnia 2021, 13:46

Świetnym przykładem na to jest umarły Overwatch...

Avatar Polalak

11 sierpnia 2021, 15:40

@RiviX: i warcraft refunded

Avatar Polakowaty

11 sierpnia 2021, 20:21

@RiviX: overwatch dalej żyje. To że się czeka po 15 minut w niskich rangach na bycie dpsem nic nie znaczy

Avatar RiviX

Edytowano - 11 sierpnia 2021, 20:31

@Polakowaty: To już naprawdę pomijam... To co doprowadziło do upadku Overwatch to brak jakichkolwiek nowości (skinów nie liczę) i balans postaci (który swoją drogą jest jakimś żartem)... Problem w tym, że tak bardzo skupili się na robieniu "dwójki", że całkowicie zaniedbali pierwowzór... A ujmując jednym zdaniem: Monotonna rozgrywka staje się coraz bardziej zepsuta z każdym kolejnym patch'em, przez nowe (złe) zmiany w balansie...

Avatar Polakowaty

11 sierpnia 2021, 20:42

@RiviX: ciągle ma się lepiej niż tf2. Mówię tu o zainteresowaniu przez twórców a nie społeczność. Jeżeli pytasz o coś innego niż skiny i poprawę balansu to ostatnia rzecz była parę miesięcy temu (na pare dni przed wakacjami) i to było nowe opowiadanie

Avatar RiviX

Edytowano - 12 sierpnia 2021, 14:41

@Polakowaty: Co do balansu nie nazwał bym tego "poprawą"... A opowiadanie to nie kontent który dodaje coś do samej gry. Owerwatch ma monotonny gameplay a nie lore...

Avatar Polakowaty

12 sierpnia 2021, 14:48

@RiviX: tf2 też ma lore

Avatar Polakowaty

12 sierpnia 2021, 14:48

@RiviX: poza tym podobno w trybie testowym jest nowa mapa

Avatar RiviX

Edytowano - 12 sierpnia 2021, 14:51

@Polakowaty: Tf2 ma tyci lore w porównaniu do całego uniwersum Overwatch. A nowa mapa raz na dwa lata to jakieś żarty... Tak naprawdę dopóki nie wyjdzie "Overwatch 2" to ta gra się nie ożywi...

Avatar RiviX

12 sierpnia 2021, 14:53

@Polakowaty: Nie wspomnę, że nowych postaci nie będzie aż do premiery dwójki...

Avatar Polakowaty

12 sierpnia 2021, 15:37

@RiviX: ostatnia nowa mapa wyszła w marcu bądź kwietniu ( nie pamiętam dokładnie ale wiem że w tym roku)

Avatar grototo

11 sierpnia 2021, 14:11

no już poza tym że jest tam mobbing i molestowanie w pracy

Avatar niszczycielplackow

11 sierpnia 2021, 13:14

Dajcie im jeszcze rok a stwierdzą że diablo 4 powinno wyjść na telefony

Avatar Krzyniu

9 sierpnia 2021, 11:23

Nierel, Blizzard zawsze był zj...ny jako firma, po prostu ma dobre gry niestety

Avatar Soberker

11 sierpnia 2021, 10:17

@Krzyniu: Kiedyś byli dobrą marką. Robili god tierowe gry, mieli mega szybką i profesjonalną obsługę klienta i dodawali do gry faktycznie przydatne rzeczy, o które prosili gracze. Teraz jest wszystko to co wymieniłem tylko na odwrót.

Avatar TrueStoryGuy

11 sierpnia 2021, 11:33

@Soberker: Wtedy nie mieli takiego budżetu oraz ludzie nie mieli bólu dupy o każdą pojedynczą rzecz w firmie jak i poza nią. Te równouprawnienie oraz leniwość spowodowana większą ilością pieniędzy jest największym problemem, które wykreowało ego tejże korporacji gier.

Avatar Wikidoom

11 sierpnia 2021, 10:37

Ja was proszę Blizzarda mi zostawcie w spokoju

Avatar Henzej

9 sierpnia 2021, 10:38

Ale jakto gracze od nas odchodzą? Przecież molestowanie seksualne kobiet w firmie to nic złego

Avatar Drag_on

9 sierpnia 2021, 11:08

@Henzej: to raczej nie ma nic wspólnego

Avatar Strielok

9 sierpnia 2021, 11:43

@Drag_on: Ale jest to cegiełka do listy powodów dlaczego Blizzard aktualnie jest tak gówniany jak optymalizacja Cyberpunka na premierę na ps4

Avatar Drag_on

9 sierpnia 2021, 14:25

@Strielok: to akurat racja

Avatar Soberker

11 sierpnia 2021, 10:16

@Henzej: Blizzard nadal jest gównem nawet jeśli pomijemy ten kawałek z mobingiem wśród kobiet.

Avatar Boberek00

Edytowano - 9 sierpnia 2021, 10:35

Sami są sobie winni
są tym samym co EA generacje temu
jedyne co może ich odbić od tego dna to diablo 4 które robi wrażenie dużego fanserwisu
ale nawet i w tym mam wątpliwości czy się uda

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Co za przypadek

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To by wystarczyło

Jeszcze jak

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka