Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Dobrze czasem się oderwać
Trzykrotny T
Ch-chesz wyparować...?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2022, 15:35
W końcu odkryłem legendarną Górę Myōboku. Teraz nic nie powstrzyma mnie przed zgłębieniem tajemnic Sage Mode'a
Odpisz
12 sierpnia 2021, 09:53
Widziałem się z panem marudą. Mówił że "the" jest tu niepotrzebne.
Odpisz
11 sierpnia 2021, 18:56
Frogsville
Odpisz
10 sierpnia 2021, 05:27
Moim zdaniem to cycowo
Odpisz
11 sierpnia 2021, 10:04
@pikacz: a nie cyców?
Odpisz
11 sierpnia 2021, 13:31
@Akosz: jeden pies, ważne że segz 👍
Odpisz
11 sierpnia 2021, 15:44
@Akosz: Byłem tam wiele razy
Odpisz
11 sierpnia 2021, 17:31
@Foxelo: ja też, sporo tam było maluchów na sprzedaż
Odpisz
11 sierpnia 2021, 15:45
Ja przejeżdżałem obok raju
Odpisz
11 sierpnia 2021, 14:56
czyli tu powstanie Kekistan?
Odpisz
11 sierpnia 2021, 13:53
Przejeżdżałam tamtędy kiedyś jadąc do Pyrzyc :)
Odpisz
11 sierpnia 2021, 13:21
Ekm... Końskie
Odpisz
11 sierpnia 2021, 13:15
Odpisz
11 sierpnia 2021, 11:26
Pozdrawiam z Żabianki
Odpisz
11 sierpnia 2021, 11:23
Żabno
Skuter
O 18 spotkanie
Odpisz
9 sierpnia 2021, 23:14
Top 10 worst places in Poland:
1. Bydgoszcz
Odpisz
11 sierpnia 2021, 10:45
Czerwone od bydgoszczan
Odpisz
11 sierpnia 2021, 10:12
Ja mieszkam w Żabieńcu.
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2021, 01:26
Najlepsza, zwłaszcza dla Francuzów.
Odpisz
9 sierpnia 2021, 22:49
Albo miejscowość
Ząbki
Półkoty
Odpisz