Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sos333_

15 sierpnia 2021, 04:25

Pov: Jesteś z Łodzi i grasz w Wiedźmina lel

Avatar y0xhlztixyotisy9zifR

14 sierpnia 2021, 21:12

Widzę ten obrazek gdy robie to zadanie to nie przypadek

Avatar Lika_PL

14 sierpnia 2021, 11:01

Dla odwiedzających nasze miasto rada: jeśli jesteś z Łodzi, możesz żartować z niej do woli, jeżeli nie, lepiej milcz, bo możesz już do siebie nie wrócić bez odwiedzin na sorze, powodzenia żołnierzu

Avatar MsCrazyAlex

14 sierpnia 2021, 05:57

Byłam ostatnio w Łodzi żeby załatwić sobie mieszkanie na studia. Do stacji łódź Widzew był las i pole ziemniaków. A poniżej skrót który pokazały mi mapy Google kiedy chcialam 8sc z Peru w stronę centrum miasta.

Avatar DrogaMleczna

13 sierpnia 2021, 21:21

W Zgierzu jeszcze gorzej

Avatar Gopostal

14 sierpnia 2021, 02:23

@DrogaMleczna: Jedziemy do Zgierza

Avatar superAsasyn

13 sierpnia 2021, 23:07

Do zależy od dzielnicy

Avatar wywietrznik

14 sierpnia 2021, 07:11

@superAsasyn: Łódź ma burty nie dzielnice

Avatar nwmjakomdacnazwexd

13 sierpnia 2021, 21:09

nierel, nigdy nie byłam w Łodzi, ale w nieoświetlonych dzielnicach Dublina jest tak samo

Avatar reedy7

13 sierpnia 2021, 23:17

@nwmjakomdacnazwexd: dlaczego się wypowiadasz jak nawet tam nie byłaś

Avatar nwmjakomdacnazwexd

14 sierpnia 2021, 08:08

@reedy7: w Łodzi czy w Dublinie?

Avatar reedy7

14 sierpnia 2021, 10:34

@nwmjakomdacnazwexd: no w Łodzi

Avatar surrrfankaUwU

12 sierpnia 2021, 13:42

potwierdzam, mieszkam tam

Avatar Rayman122

12 sierpnia 2021, 13:43

@surrrfankaUwU: fajnie tam sądze że nie

Avatar surrrfankaUwU

Edytowano - 12 sierpnia 2021, 13:48

@Rayman122: jak się przyzwyczaisz do żuli pod żabką drących się o 3 w nocy to jest nawet okej

Avatar TheKielbasa

12 sierpnia 2021, 14:00

@surrrfankaUwU: i jeszcze ewentualnie drących się kibiców pod blokami

Avatar surrrfankaUwU

Edytowano - 12 sierpnia 2021, 16:54

@TheKielbasa: no i napisów "j***ć ŁKS" albo "RTS jest do dvpy" na każej wolnej ścianie

Avatar TheKielbasa

12 sierpnia 2021, 16:56

@surrrfankaUwU: i też mnóstwo wlepek kibicowskich na drzwiach, ławkach, tramwajach i słupkach

Avatar Rayman122

12 sierpnia 2021, 13:42

to na pewno jestem na miejscu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar studenciak
Dodane przez: studenciak

Młodzi gniewni

Można, tylko trzeba wstawać rano

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Ostry ten sędzia

No to posłuchane

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka