Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Można, tylko trzeba wstawać rano
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ostry ten sędzia
No to posłuchane
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2021, 04:25
Pov: Jesteś z Łodzi i grasz w Wiedźmina lel
Odpisz
14 sierpnia 2021, 21:12
Widzę ten obrazek gdy robie to zadanie to nie przypadek
Odpisz
14 sierpnia 2021, 11:01
Dla odwiedzających nasze miasto rada: jeśli jesteś z Łodzi, możesz żartować z niej do woli, jeżeli nie, lepiej milcz, bo możesz już do siebie nie wrócić bez odwiedzin na sorze, powodzenia żołnierzu
Odpisz
14 sierpnia 2021, 05:57
Byłam ostatnio w Łodzi żeby załatwić sobie mieszkanie na studia. Do stacji łódź Widzew był las i pole ziemniaków. A poniżej skrót który pokazały mi mapy Google kiedy chcialam 8sc z Peru w stronę centrum miasta.
Odpisz
13 sierpnia 2021, 21:21
W Zgierzu jeszcze gorzej
Odpisz
14 sierpnia 2021, 02:23
@DrogaMleczna: Jedziemy do Zgierza
Odpisz
13 sierpnia 2021, 23:07
Do zależy od dzielnicy
Odpisz
14 sierpnia 2021, 07:11
@superAsasyn: Łódź ma burty nie dzielnice
Odpisz
13 sierpnia 2021, 21:09
nierel, nigdy nie byłam w Łodzi, ale w nieoświetlonych dzielnicach Dublina jest tak samo
Odpisz
13 sierpnia 2021, 23:17
@nwmjakomdacnazwexd: dlaczego się wypowiadasz jak nawet tam nie byłaś
Odpisz
14 sierpnia 2021, 08:08
@reedy7: w Łodzi czy w Dublinie?
Odpisz
14 sierpnia 2021, 10:34
@nwmjakomdacnazwexd: no w Łodzi
Odpisz
12 sierpnia 2021, 13:42
potwierdzam, mieszkam tam
Odpisz
12 sierpnia 2021, 13:43
@surrrfankaUwU: fajnie tam sądze że nie
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2021, 13:48
@Rayman122: jak się przyzwyczaisz do żuli pod żabką drących się o 3 w nocy to jest nawet okej
Odpisz
12 sierpnia 2021, 14:00
@surrrfankaUwU: i jeszcze ewentualnie drących się kibiców pod blokami
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2021, 16:54
@TheKielbasa: no i napisów "j***ć ŁKS" albo "RTS jest do dvpy" na każej wolnej ścianie
Odpisz
12 sierpnia 2021, 16:56
@surrrfankaUwU: i też mnóstwo wlepek kibicowskich na drzwiach, ławkach, tramwajach i słupkach
Odpisz
12 sierpnia 2021, 13:42
to na pewno jestem na miejscu
Odpisz