Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Młodzi gniewni
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie idź!
Północne Węgry
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2022, 18:24
Ja tam kiwi jem ze skórką. Można je obierać albo nie
Odpisz
9 lipca 2022, 17:12
@Cringe_Lady: ekhm
Odpisz
9 lipca 2022, 17:47
@kiwi999999: ajjjjjjjj...
Odpisz
22 lipca 2022, 08:46
@Cringe_Lady: Kiwi tak jedzą w nowej zelandii
Odpisz
19 października 2021, 18:06
Oparte na faktach
Odpisz
21 sierpnia 2021, 15:51
Preferuję jedzenie jabłka ze skórką, oczywiście po umyciu.
Odpisz
14 sierpnia 2021, 22:32
ludzie jedzący ananasa ze skórką:
Odpisz
19 sierpnia 2021, 12:51
Jedzenie ananasa ze skórką powoduję mutację genetyczne i wyrastanie głów z rąk
Odpisz
17 sierpnia 2021, 22:32
japko chad
Odpisz
14 sierpnia 2021, 19:26
To wy obieracie kiwi?
Odpisz
14 sierpnia 2021, 19:52
@Pan_Brzoza: ja przekrawam i wyjadam zielone łyżeczką ze środka, ale skórki nie jem więc tak
Odpisz
14 sierpnia 2021, 20:10
@nwmjakomdacnazwexd: Nwm czy to nazwać można obieraniem...
Odpisz
17 sierpnia 2021, 16:09
@Pan_Brzoza: Kiwi zazwyczaj ma za dużo soku, by je obrać bez upie....enia całych rąk.
Odpisz
17 sierpnia 2021, 16:41
Śmiech w pomarańczy
Odpisz
14 sierpnia 2021, 17:10
Kiwi nie trzeba obierać, nawet zdrowiej ze skórką
Odpisz
14 sierpnia 2021, 17:17
@DeMajkel: tylko ananas musi zostać obrazy
Odpisz
14 sierpnia 2021, 17:17
@DeMajkel: Ja zawsze z kiwi miałam takie coś, że kroiłam je na pół i wyżerałam to zielone
Odpisz
14 sierpnia 2021, 19:20
@Tonie: no to nie wiem jak sobie poradzisz z granatem
Odpisz
14 sierpnia 2021, 19:43
@reedy7: powiedział osobie która je skórki od arbuza
Dało by radę
Odpisz
14 sierpnia 2021, 19:50
@BardzoOryginalnaNazwa: Też tak robiłem, właściwie to wyskrobywałem łyżeczką.
Odpisz
14 sierpnia 2021, 20:02
No własnie ja wyżerałam to łyżką
Odpisz
14 sierpnia 2021, 20:58
@Tonie: skórki od arbuza są zajebiste, pokrojone bardzo przyjemnie się je, chrupiące i słodkie
Odpisz
14 sierpnia 2021, 22:21
@reedy7: Wg mnie trochę smakują ogórkiem
Odpisz
14 sierpnia 2021, 23:04
@gaandzia: no, a ogór jest zajebisty
Odpisz
17 sierpnia 2021, 16:09
@BardzoOryginalnaNazwa: Jak każdy normalny człowiek. Kto ze zdrowych ludzi po zobaczeniu włochatego jądra wiszącego na krzaku czy innym drzewie pomyślał, że je opie....i ze skórką?
Odpisz
16 sierpnia 2021, 08:51
Kiwi można jeść ze skórką! Tak tak ja też byłem w szoku! Ale mówię serio wystarczy odciąć te końcówki i nie trzeba się babrać z obieraniem
Odpisz
16 sierpnia 2021, 22:11
@MIGRAVI:
Zjadł kiwi i nie mógł uwierzyć! Zobacz co się stało, kliknij link poniżej!
https://memy.jeja.pl/790118,jablka-pany.html
Odpisz
15 sierpnia 2021, 20:45
Jestem Pan Maruda
Na jabłku jest taki wosk przez co jabłko jest mniej zdrowsze.
Odpisz
16 sierpnia 2021, 00:44
@NowszyRevLer: Ten wosk jest kładziony przez dostawców i według FDA nieszkodliwy dla zdrowia. Co innego swego rodzaju tłuszcz, którym jabłka pokrywają się naturalnie. O jego szkodliwości dla zdrowia lub jej braku jednak nic nie wiem.
Odpisz
15 sierpnia 2021, 13:05
Kto normalny obiera ananasa?
Odpisz
15 sierpnia 2021, 05:10
Gruszki tak samo jak jabłka
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2021, 01:29
Ja najbardziej lubię nieobrane mandarynki, zarówno gorzkie, jak i słodkie, idealne
Odpisz
14 sierpnia 2021, 21:39
Czemu tam jest kiwi na górze
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2021, 21:35
Jabłko się obiera tak samo jak inne
Odpisz
15 sierpnia 2021, 06:08
@rickimorty: Chyba cię poj...ło.
Odpisz
15 sierpnia 2021, 10:03
@Czaranianin: a ty chyba na zły komentarz odpowiedziałeś
Odpisz
14 sierpnia 2021, 21:18
Na upartego można nawet ananasa ze skórką zjeść
Odpisz