memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
17 sierpnia 2021, 05:50
Na szczęście miałem pegazusa i nie musiałem utrzymywać kontaktów społecznych
Odpisz
15 sierpnia 2021, 21:20
A ja tego nie lubiłam. Zawsze jak się wydzierałam to miałam wrażenie (pewnie słuszne), że wszyscy się gapią i bardzo źle się z tym czułam
Edytowano - 15 sierpnia 2021, 20:53
Jak ja miałem 9 lat to pierwszy telefon jaki dostałem, to był LG z klawiaturą. Później Samsunga rozsuwanego.
15 sierpnia 2021, 20:18
i hałasować na cały blok
14 sierpnia 2021, 21:30
Imagine mieć telefon w wieku 6 lat
15 sierpnia 2021, 01:57
@POV11: Ku*wa ależ te dzieci rozpieszczają na co to wyrośnie ja w wieku 10 lat klawiaturkę dostałem bo mnie stary zgubił XD
15 sierpnia 2021, 13:26
@Towarzysz777: ja ostatnio byłem na silowni zewnetrznej to widzialem 5 letnie dzieci z telefonami
15 sierpnia 2021, 16:06
@POV11: mój 3 letni kuzyn ma telefon...
15 sierpnia 2021, 17:32
@Memixgroszkowaty: Moja 10 letnia siostra nie ma nawet klawiaturki tylko zegarek do dzwonienia i niczego więcej
15 sierpnia 2021, 16:38
Jak miałem 8 lat dostałem konosle z grami a wcześniej nie miałem żadnego innego sprzętu elektronicznego a tablet dostałem jak miałem 10 bo go sobie kupiłem.
14 sierpnia 2021, 18:26
Halo, proszę pani jest Mati i może wyjść na dwór?
14 sierpnia 2021, 19:18
Gruby! Koledzy do ciebie!
14 sierpnia 2021, 20:46
@orzech39: abstrachuje naj
Edytowano - 15 sierpnia 2021, 01:55
„Dobra, to ja dzwonię a Ty mówisz... - Mati skończył już obiad i może wyjść pograć w piłkę?”
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2021, 05:50
Na szczęście miałem pegazusa i nie musiałem utrzymywać kontaktów społecznych
Odpisz
15 sierpnia 2021, 21:20
A ja tego nie lubiłam. Zawsze jak się wydzierałam to miałam wrażenie (pewnie słuszne), że wszyscy się gapią i bardzo źle się z tym czułam
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2021, 20:53
Jak ja miałem 9 lat to pierwszy telefon jaki dostałem, to był LG z klawiaturą. Później Samsunga rozsuwanego.
Odpisz
15 sierpnia 2021, 20:18
i hałasować na cały blok
Odpisz
14 sierpnia 2021, 21:30
Imagine mieć telefon w wieku 6 lat
Odpisz
15 sierpnia 2021, 01:57
@POV11: Ku*wa ależ te dzieci rozpieszczają na co to wyrośnie ja w wieku 10 lat klawiaturkę dostałem bo mnie stary zgubił XD
Odpisz
15 sierpnia 2021, 13:26
@Towarzysz777: ja ostatnio byłem na silowni zewnetrznej to widzialem 5 letnie dzieci z telefonami
Odpisz
15 sierpnia 2021, 16:06
@POV11: mój 3 letni kuzyn ma telefon...
Odpisz
15 sierpnia 2021, 17:32
@Memixgroszkowaty: Moja 10 letnia siostra nie ma nawet klawiaturki tylko zegarek do dzwonienia i niczego więcej
Odpisz
15 sierpnia 2021, 16:38
Jak miałem 8 lat dostałem konosle z grami a wcześniej nie miałem żadnego innego sprzętu elektronicznego a tablet dostałem jak miałem 10 bo go sobie kupiłem.
Odpisz
14 sierpnia 2021, 18:26
Halo, proszę pani jest Mati i może wyjść na dwór?
Odpisz
14 sierpnia 2021, 19:18
Gruby! Koledzy do ciebie!
Odpisz
14 sierpnia 2021, 20:46
@orzech39: abstrachuje naj
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2021, 01:55
„Dobra, to ja dzwonię a Ty mówisz...
- Mati skończył już obiad i może wyjść pograć w piłkę?”
Odpisz