Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar HansFrank

Edytowano - 27 sierpnia 2021, 08:45

A kot to Węgry lub Rumunia.Albo PRL to kot a ta kobieta to Węgry lub Rumunia.

Avatar kazekage895

Edytowano - 15 sierpnia 2021, 10:44

Jezu te zdjęcia z usa z lat 60 i 70 są w ...j brzydkie. Te mordy takie czerwone i wykrzywione

Avatar
DzikiZbik

15 sierpnia 2021, 16:34

@kazekage895: W Polsce w tym czasie to była sensacja jak ktoś w ogóle miał aparat.

Avatar welpa44

15 sierpnia 2021, 18:02

@kazekage895: Czego na pewno nie da się powiedzieć o większości zdj na instagramie /s

Avatar Czwarta_pomarancza

Edytowano - 16 sierpnia 2021, 19:17

tak i nie. Większość aparatów z tamtych czasów które były dostępne w Polsce i była dość przystępne cenowo i nie było czymś niezwykłym zobaczyć kogoś z smieną czy Druchem. Natomiast poziom tych aparatów stał na żałośnie niskim poziomie (np. Plastikowe obiektywy, w druchu jeden czas otwarcia migawki). Więc posiadanie aparatu nie było aż czymś takim ale posiadanie aparatu który był na poziomie światowym to już było coś.

Avatar Czwarta_pomarancza

16 sierpnia 2021, 19:10

Ale szanuje za przedstawienie Jugosławi jako takiego buntownika co świetnie pasuje do ich poglądów o bloku wschodnim. Czyli niby jestem ale nie dokońca

Avatar PKO_BP

15 sierpnia 2021, 17:06

Ma ktoś bez napisów?

Avatar LOKO30

Edytowano - 15 sierpnia 2021, 16:32

co to k...a jest
co to tu robi
ale brzydki ryj
k...a jak tak można chodzić

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2021, 23:42

Kot wygląda na przerażonego

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

14 sierpnia 2021, 23:44

Raczej na wypchanego

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2021, 23:44

@AgnieszkaKielbasowska228: o tym nie pomyślalem

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

15 sierpnia 2021, 00:10

To raczej dobrze, że nie dzielisz ze mną toku rozumowania

Avatar PRLball

14 sierpnia 2021, 23:46

Był jeszcze Afganistan, Benin, Kongo, Rumunia, Bułgaria, Albania, Korea Północna, i kilka innych państw

Avatar seba27113

15 sierpnia 2021, 03:45

@PRLball: zapomniałeś jeszcze o 3 Bananach, Maćku oraz gładzi szpachlowej Atlas.

Avatar Oldjedai

15 sierpnia 2021, 08:29

@PRLball: W bloku wschodnim było jeszcze NRD, Rumunia, Albania, Bułgaria, Węgry, Chiny, Korea Pólnocna, Laos, Wietnam, Kambodża oraz Kuba. Często do bloku wschodniego nie wlicza się Jugosławi z powodu konfliktu między Broz-Tito a Stalinem, ale takźe Albani (rozłam radziecko-albański) oraz ChRL (rozłam radziecko-chiński). Kraje afrykańskie nigdy nie zaliczały się do bloku wschodniego

Avatar Jajoman320

14 sierpnia 2021, 23:35

Rel miałem tak 32 lata temu i jeszcze wcześniej

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Zdeklasowani znowu

Papierowa szkoła posting

Jakby trochę nie fair

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka