Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Płać pan
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nieuczciwa ocena
Frustrujące
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2021, 01:48
Moja mała siostra przyczepiała im puste skorupki ślimaków żeby miały domki.
Odpisz
18 sierpnia 2021, 12:30
@Timix: Wholesome
Odpisz
18 sierpnia 2021, 00:19
Pomrowy, kochani. Pomrowy. Chyba że liczycie wielkie morskie ślimole, to wtedy nie, ale one są przeurocze :)
Odpisz
17 sierpnia 2021, 22:12
Z siostrą zawsze po deszczu jak tego wyłaziło całą hordą to chodziliśmy z siostrą z dzidami i dziabaliśmy.
Ale osobiście wolałem je deptać, strzelają fajnie :3
Odpisz
17 sierpnia 2021, 19:04
Słodkie są :<
Odpisz
17 sierpnia 2021, 17:45
Czemu ludzie ich nie lubią?
Odpisz
17 sierpnia 2021, 18:42
@Oliwier256: kryją się pod ziemią, pożerają każdy owoc/warzywo, są wszędzie
Odpisz
16 sierpnia 2021, 22:35
Fajnie chlapią masakrowane tym sprzętem
Odpisz
17 sierpnia 2021, 16:38
@Kemono16: czekaj c-
Odpisz
17 sierpnia 2021, 17:45
@XDudek: no chlapią fajnie
Odpisz
17 sierpnia 2021, 17:50
@Kemono16: dasz
Odpisz
17 sierpnia 2021, 17:51
@Rayman122: *podaje* proszę
Odpisz
17 sierpnia 2021, 18:24
@Kemono16: dzięki
Odpisz
17 sierpnia 2021, 16:49
Czyli nie tylko ja ich nienawidzę
Odpisz
17 sierpnia 2021, 04:35
No ja przepraszam bardzo i tak nie są gorsze od piasku. Proszę przesłać szerzyć herezję!
Odpisz
17 sierpnia 2021, 16:38
@Mikoro: zgadzam się
nie lubię piasku
Odpisz
16 sierpnia 2021, 22:35
Czy ślimak bez skorupy to bezdomny ślimak wśród ślimaków?
Odpisz
16 sierpnia 2021, 22:36
@jacek1s: raczej ślimak bez majątku
Odpisz
16 sierpnia 2021, 22:39
@Kuman: Bez domu, bez majątku i nikt Cię nie lubi. A mówią, że to dzieci w Afryce mają źle. Pochylcie się czasami nad losem ślimaka bez skorupy.
Odpisz
16 sierpnia 2021, 22:40
@jacek1s: pomyśl o tej piłce, która gnije na dachu sali gimnastycznej od 2002
Odpisz
16 sierpnia 2021, 22:42
@Kuman: Pomyśl o tych dwóch groszach, które wpadły pod ladę w sklepie i leżą tam od 1996 roku.
Odpisz
16 sierpnia 2021, 22:43
@jacek1s: pomyśl o tym papierku po cukierku co leży pod kanapą od 30 lat
Odpisz
16 sierpnia 2021, 22:49
@Kuman: Albo o pająku, który ma rozpiętą sieć w popularnym miejscu rekreacyjnym gdzieś w środku lasu.
Odpisz
16 sierpnia 2021, 22:50
@jacek1s: albo o trollu z simsów
Odpisz
16 sierpnia 2021, 22:51
@Kuman: Albo o trollach skalnych z wiedźmina, które nadal czekają na buty.
Odpisz
16 sierpnia 2021, 22:52
@jacek1s: "Robisz groźną minę i mówisz: wypie*dalaj ch*ju złamany!"
Odpisz
16 sierpnia 2021, 22:55
@jacek1s: żałuję, że za pierwszym razem nie zrobiłem tej misji
Odpisz