Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nieuczciwa ocena
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2014, 18:02
@KontoUsunięte: Data komentarza...
Nostalgia...
Odpisz
4 marca 2019, 00:54
@TyrannosaurusRex: xd coś o tym wiem
Odpisz
11 grudnia 2016, 13:16
Ja jak śpię zawsze się ślinie :(
Odpisz
11 listopada 2014, 09:43
Jestem nastolatką i wstaję jak dziecko.
Odpisz
25 czerwca 2012, 11:12
ja to do 10:00 miejscami śpię (czyli np. dzisiaj XD)
Odpisz
19 września 2011, 13:12
Święta prawda :|
Odpisz
17 września 2011, 09:41
no tak tez tak mialem i o!!pierwszy pisze komentarz:D
Odpisz
17 września 2011, 09:52
uważaj bo cię zminusują ... a mnie ciężko obudzić o 10 ... ale jak jest wolne to wstaje wcześniej :P
Odpisz
18 września 2011, 11:19
i jesteś pierwszym kretynem jakiego dzisiaj widzę
Odpisz
18 września 2011, 13:52
@MaxiorPL: e tam nie rusza mnie to :D
Odpisz
18 września 2011, 13:53
@Agent00Kurczak: dzięki ale nie musisz byc hamski
Odpisz
17 września 2011, 12:34
Jak można wstawać o 5 o.O ? Ja sam to się niekiedy kładę o tej godzinie.
Odpisz
18 września 2011, 07:18
@kezsss: ja na przykład wstaje o godzinie 4 rano, i nie można za to nikogo winić, że został tak wychowany. a co do obrazka to 5 sie należy
Odpisz
17 września 2011, 22:00
pff, przeciez to oczywiste.
I kazdy to zna z wlasnej autopsji.
Obrazek ok, na 5 ;D
Odpisz
17 września 2011, 20:07
dokładnie jak u mnie
Odpisz
17 września 2011, 18:48
Dobrze, że nie ma tam studenta. Zwykle jest to teksty typu "Ale mnie dyńka napieprza..."
Odpisz
17 września 2011, 14:34
norma
Odpisz
17 września 2011, 14:25
współczuję rodzicom...
Odpisz
17 września 2011, 10:27
szkoda, że takie krótkie, mogło by być więcej porównan
dziecko-nastolatek
5/5 ;)
Odpisz