Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TyrannosaurusRex

7 stycznia 2014, 18:02

@KontoUsunięte: Data komentarza...
Nostalgia...

Avatar CIDIK

4 marca 2019, 00:54

@TyrannosaurusRex: xd coś o tym wiem

Avatar OLusiaKotusia13

11 grudnia 2016, 13:16

Ja jak śpię zawsze się ślinie :(

Avatar Diament2222

11 listopada 2014, 09:43

Jestem nastolatką i wstaję jak dziecko.

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2012, 11:12

ja to do 10:00 miejscami śpię (czyli np. dzisiaj XD)

Avatar szyszunia141

19 września 2011, 13:12

Święta prawda :|

Avatar
Konto usunięte

17 września 2011, 09:41

no tak tez tak mialem i o!!pierwszy pisze komentarz:D

Avatar MaxiorPL

17 września 2011, 09:52

uważaj bo cię zminusują ... a mnie ciężko obudzić o 10 ... ale jak jest wolne to wstaje wcześniej :P

Avatar Agent00Kurczak

18 września 2011, 11:19

i jesteś pierwszym kretynem jakiego dzisiaj widzę

Avatar
Konto usunięte

18 września 2011, 13:52

@MaxiorPL: e tam nie rusza mnie to :D

Avatar
Konto usunięte

18 września 2011, 13:53

@Agent00Kurczak: dzięki ale nie musisz byc hamski

Avatar kezsss

17 września 2011, 12:34

Jak można wstawać o 5 o.O ? Ja sam to się niekiedy kładę o tej godzinie.

Avatar zajonclol1994

18 września 2011, 07:18

@kezsss: ja na przykład wstaje o godzinie 4 rano, i nie można za to nikogo winić, że został tak wychowany. a co do obrazka to 5 sie należy

Avatar edyta_96_13

17 września 2011, 22:00

pff, przeciez to oczywiste.
I kazdy to zna z wlasnej autopsji.

Obrazek ok, na 5 ;D

Avatar grubson5022

17 września 2011, 20:07

dokładnie jak u mnie

Avatar chupacabra001

17 września 2011, 18:48

Dobrze, że nie ma tam studenta. Zwykle jest to teksty typu "Ale mnie dyńka napieprza..."

Avatar konsacz09

17 września 2011, 14:34

norma

Avatar mikulek04

17 września 2011, 14:25

współczuję rodzicom...

Avatar
Konto usunięte

17 września 2011, 10:27

szkoda, że takie krótkie, mogło by być więcej porównan
dziecko-nastolatek
5/5 ;)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nieuczciwa ocena

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka