Mój kolega kiedyś wypił jak był dzieciakiem, bo jego matka zostawiła na rozrobione w kubeczku w kuchni a jemu się chciało pić, trafił do szpitala i skończyło się na płukaniu żołądka, ale potem miał problemy ze wzrostem i musiał brać hormony, nie mniej trzyma się dobrze do dzisiaj
Komentarze
Odśwież29 sierpnia 2021, 20:47
Mój kolega kiedyś wypił jak był dzieciakiem, bo jego matka zostawiła na rozrobione w kubeczku w kuchni a jemu się chciało pić, trafił do szpitala i skończyło się na płukaniu żołądka, ale potem miał problemy ze wzrostem i musiał brać hormony, nie mniej trzyma się dobrze do dzisiaj
Odpisz
5 września 2021, 09:42
@pawelek9889: w sensie urósł? czy stał się niski
Odpisz
5 września 2021, 10:34
@VIGEE: jest niższy od reszty rodzeństwa chociaż już ma 23 lata ale nie jest z nim bardzo tragicznie ma trochę ponad 165 wzrostu
Odpisz
29 sierpnia 2021, 23:58
...i zagryź dynamitem
Odpisz
31 sierpnia 2021, 18:28
@silvertape:
Odpisz
31 sierpnia 2021, 18:29
@Schabowy_nie_mielony:
Odpisz
31 sierpnia 2021, 18:27
byo
Odpisz
30 sierpnia 2021, 02:08
Lepiej smakuje z sokiem z gumi jagód. W sklepie znajdziesz go pod nazwą denaturat.
Odpisz
29 sierpnia 2021, 18:31
Odpisz
29 sierpnia 2021, 18:28
oj czekamy na kreta
Odpisz
29 sierpnia 2021, 18:06
Jak ktoś lub mocniejsze trunki to polecam denaturat. Trochę pali, ale lepiej smakuje niż bimber dziadka
Odpisz
26 sierpnia 2021, 11:16
ja lubie jesc herbate granulowana
Odpisz
26 sierpnia 2021, 11:04
Było
Odpisz
26 sierpnia 2021, 11:04
@AssassynZ_W: wiem, sama dałam, nie przeszło przez wyrąbisty znak wodny
Odpisz
26 sierpnia 2021, 11:05
@Szpieg_z_Wenus: rozumiem
Odpisz