Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Chciał tylko pomóc
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 marca 2024, 23:22
Smutne. Ale gdyby były na sprzedaż ich mózgi w wielu opcjach np. classic, smg4 itp. to mógłbym myśleć jak otyły włoch jedzący grzyby i pikantne kwiaty
Odpisz
1 marca 2022, 22:44
Przynajmniej nie ma Go Weegee...
Odpisz
5 września 2021, 18:48
Przynajmniej nie przerobili na kiełbasę zielonego mario
Odpisz
1 września 2021, 18:16
Postanowili podbić Finlandię...
Odpisz
31 sierpnia 2021, 20:46
Jest coś ze mną nie tak, bo zaczęłam się śmiać
Odpisz
31 sierpnia 2021, 18:10
Chyba dobrą.
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2021, 20:25
beka z ciebie chłopie, dziwne że jeszcze cie nie zbanowali czy nie usunąłeś konta po tej całej aferze z tobą
Odpisz
31 sierpnia 2021, 20:34
@Kebasa_z_mema: Nie mam multikont.
Odpisz
1 września 2021, 11:31
@Kebasa_z_mema: Wyjaśnisz bo jestem niewtajemiczony
Odpisz
1 września 2021, 12:20
@Tomasz_P: gość zrobił 2-3 multiki, twierdząc że to nie on, wyzywając wszystkich których nie lubi jednocześnie podając ch*jowe argumenty, a jednego gościa (którego nicku niestety nie pamiętam) wyzywał od dzieciobójcy bo miał na avku Kenobiego
Odpisz
1 września 2021, 12:36
@Kebasa_z_mema: Nie miałem.
To był „Panstwo_Iran”.
Odpisz
31 sierpnia 2021, 20:23
O nie dlaczego oni dlaczego
Odpisz
31 sierpnia 2021, 19:21
f
Odpisz
31 sierpnia 2021, 18:42
mamma mia! czemu boże czemu?
Odpisz
31 sierpnia 2021, 18:22
mmm
Odpisz
31 sierpnia 2021, 18:21
biedny Luigi i Mario [*]
Odpisz
31 sierpnia 2021, 18:12
[*]
Odpisz
31 sierpnia 2021, 18:10
RIP
rest in peperoni
Odpisz
31 sierpnia 2021, 16:22
Bowser przestał się patyczkować
Odpisz
31 sierpnia 2021, 16:21
Rest in spaghetti never forgetti
Odpisz