"Co za miejsce, nie do życia"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
Niegrzeczny Oskarek
Znak czasów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2021, 16:40
Tak jak Amerykanie narzekali na Brytyjczyków gdy Irlandczycy i inni mieli gorzej tak Francuzi narzekali na Niemców gdy u nas było jeszcze gorzej.
Odpisz
4 września 2021, 14:12
Inni mieli gorzej to już nie możesz mówić że miałeś źle lol
Odpisz
4 września 2021, 14:20
@susloczek: tłiter moment
Odpisz
6 września 2021, 09:37
@hlepo: ewentualnie podejście do problemów psychicznych w Polsce moment
Odpisz
6 września 2021, 14:38
@susloczek: Tyle, że Francuzi mieli raj na ziemi za okupacji w porównaniu do reszty kontynentu XD
Odpisz
6 września 2021, 16:38
@Decebal: Synek weź nie narzekajaj ma swoją szkołę bo w porównaniu do Gwinei to masz raj
Odpisz
6 września 2021, 18:11
@susloczek: Nana nana dupa szatana. We Francji prawie nic się nie zmieniło w życiu codziennym podczas okupacji. Wielu Francuzów kolaborowało podczas wojny, a po niej, gdy do władzy doszedł de Gaulle i rozpoczął rozprawę z kolaborantami nagle wszyscy byli w Resistance i znosili trudy wojny na chwałę Republiki. Stąd ten ich mit.
Odpisz
4 września 2021, 14:12
Francuskie koleja jako firma zarabiała na wywozie żydów do obozów
Odpisz
4 września 2021, 14:36
@Kolo_killer: xd
Odpisz
4 września 2021, 14:16
Dobrze nie był owtddy nigdzie, tylko u niektórych było gorzej
Odpisz
4 września 2021, 14:11
francuzy to by sie r....li tylko
Odpisz