Biedne trolle są dyskryminowane na Jeja
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nigdy na to nie wpadną
Rel
Totalnie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 września 2021, 15:15
Ciekawe czy można dostać bana z powodu: Ork
Odpisz
4 września 2021, 15:18
@jacek1s: mozna, tak samo jak za krasnala i mieszkanca bydgoszczy
Odpisz
4 września 2021, 15:37
@RommSter: Jeszcze trochę i Władca Pierścieni się tu zrobi.
Odpisz
6 września 2021, 21:14
@jacek1s: albo mrocznego elfa, bądź norda.
Odpisz
4 września 2021, 15:31
Muminki też są trollami.
Odpisz
Edytowano - 4 września 2021, 15:37
@Lintu: odpie.... się od mojego chłopaka
Odpisz
6 września 2021, 20:33
@Michu_nie_dus_sie: naszego
Odpisz
6 września 2021, 20:38
Odpisz
6 września 2021, 20:43
@Michu_nie_dus_sie:
Odpisz
4 września 2021, 22:44
Lepiej nazywać „Żartownisiami”.
Odpisz
4 września 2021, 15:18
Troche sprawia wrażenie mema z 2009, nostalgicznie
Odpisz
4 września 2021, 15:04
Odpisz
4 września 2021, 15:04
nie rel, jestem elfem
Odpisz
4 września 2021, 15:04
Przystojniacha z matijasa imo
Odpisz
4 września 2021, 15:03
serio oliwier? xd
Odpisz
4 września 2021, 15:03
wiem, mem trochę niekreatywny ale tak mi się z tym komunikatem skojarzyło
Odpisz
4 września 2021, 15:03
f i w ogóle
Odpisz
4 września 2021, 15:03
Odpisz