Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar sssstttt

19 lutego 2025, 07:34

Relastycznie

Avatar flashpoolbanxso

8 września 2021, 07:17

Nie rel, brak wyjścia do kibla, do lodówki oraz do szkoły

Avatar PokeTypekLol

7 września 2021, 21:18

zawsze

Avatar Pan_Brzoza

7 września 2021, 21:10

Nie rel, brak lodówki i kibla w pokoju

Avatar
Konto usunięte

7 września 2021, 20:25

Nie rel

Avatar Ignisus

5 września 2021, 21:07

Gdzie toaleta, nie wygląda jakbyś sikał lub srał

Avatar RommSter

7 września 2021, 20:06

@Ignisus: w gacie

Avatar Sebzer

5 września 2021, 23:52

Tak było do niedawna teraz wybieram się do pracy i piękne życie się skończy a zacznie 50 lat pracy tylko po to by przeżyć... może od razu się zabije i po prostu pominę ten nudny rozdział? xD

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 6 września 2021, 00:06

@Sebzer: Ale pominiesz też emeryturkę a wtedy dopiero życie się zaczyna xD W sprawach ekonomicznych to takie dzieciństwo ale ogółem lepsze bo zasłużone i nie jesteś głupi... Znaczy zależy też od osoby

Avatar Sebzer

6 września 2021, 13:06

Avatar TrueStoryGuy

Edytowano - 6 września 2021, 19:09

@Sebzer: Ja bym zaryzykował na większy zarobek. W razie czego w więzieniu ma się wyżywienie.

Avatar Sebzer

6 września 2021, 19:47

@TrueStoryGuy: ooo to jest plan! Ma ktoś c4?

Avatar TrueStoryGuy

7 września 2021, 08:32

@Sebzer: Spytaj w internecie lub zapytaj jakieś osoby wykwalifikowanej i dobrze zapoznanej z obsługą materiałów wybuchowych, bądź po prostu naucz się chemii.

Avatar Ami_Gami4

5 września 2021, 22:18

I jeszcze jakieś wyjście po jedzenie

Avatar OwOcomedy

5 września 2021, 22:05

Nie Rel, nie jestem no lifem

Avatar BencV

5 września 2021, 21:52

o kurde jaki rel

Avatar
ddawdad

5 września 2021, 21:30

Rel

Avatar andi12345

5 września 2021, 21:17

yeah
yeah....

Avatar Boberek00

5 września 2021, 21:01

A gdzie iście do lodówki?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Zaspanymen33
Dodane przez: Zaspanymen33

A, okej

Znak czasów

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nigdy na to nie wpadną

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka