Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Znak czasów
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lutego 2025, 07:34
Relastycznie
Odpisz
8 września 2021, 07:17
Nie rel, brak wyjścia do kibla, do lodówki oraz do szkoły
Odpisz
7 września 2021, 21:18
zawsze
Odpisz
7 września 2021, 21:10
Nie rel, brak lodówki i kibla w pokoju
Odpisz
7 września 2021, 20:25
Nie rel
Odpisz
5 września 2021, 21:07
Gdzie toaleta, nie wygląda jakbyś sikał lub srał
Odpisz
7 września 2021, 20:06
@Ignisus: w gacie
Odpisz
5 września 2021, 23:52
Tak było do niedawna teraz wybieram się do pracy i piękne życie się skończy a zacznie 50 lat pracy tylko po to by przeżyć... może od razu się zabije i po prostu pominę ten nudny rozdział? xD
Odpisz
Edytowano - 6 września 2021, 00:06
@Sebzer: Ale pominiesz też emeryturkę a wtedy dopiero życie się zaczyna xD W sprawach ekonomicznych to takie dzieciństwo ale ogółem lepsze bo zasłużone i nie jesteś głupi... Znaczy zależy też od osoby
Odpisz
6 września 2021, 13:06
@Towarzysz777: meh
Odpisz
Edytowano - 6 września 2021, 19:09
@Sebzer: Ja bym zaryzykował na większy zarobek. W razie czego w więzieniu ma się wyżywienie.
Odpisz
6 września 2021, 19:47
@TrueStoryGuy: ooo to jest plan! Ma ktoś c4?
Odpisz
7 września 2021, 08:32
@Sebzer: Spytaj w internecie lub zapytaj jakieś osoby wykwalifikowanej i dobrze zapoznanej z obsługą materiałów wybuchowych, bądź po prostu naucz się chemii.
Odpisz
5 września 2021, 22:18
I jeszcze jakieś wyjście po jedzenie
Odpisz
5 września 2021, 22:05
Nie Rel, nie jestem no lifem
Odpisz
5 września 2021, 21:52
o kurde jaki rel
Odpisz
5 września 2021, 21:30
Rel
Odpisz
5 września 2021, 21:17
yeah
yeah....
Odpisz
5 września 2021, 21:01
A gdzie iście do lodówki?
Odpisz