@Sebzer: Karyny; SZCZEPIONKI SOM ZUE. WSZCZEPIOM NAM CZIPY I BĘDĄ NAS KONTROLOWAĆ
też Karyny: O fejsbuk pyta co teraz myślę. "Drogi fejsbuczku, dzisiaj byłam na grzybach i zebrałam (...)"
Też Karyny: *pobieranie aplikacji "bezpieczna rodzina" W play, żeby stalkować wszystkich w swojej rodzinie, a dzieciom ograniczyć dostęp do wszystkich mediów*
Też Karyna: *telefon włączony 24/7 z lokalizacją, udostępnianiem danych, z 15 wirusami śledzącymi jej ruchy, reklamodawcy podpie*dalają jej wszystkie informacje o odwiedzanych stronach, dzwonią ankieterzy, bo numer telefonu wyciekł*
Też Karyna: ... TAK JAK MÓWIŁAM, NIE ZASZCZEPIEM SIE, BO MNIE będą. KONTROLOWAĆ I ŚLEDZIĆ
@patryko1234: niby tak, niby nie. Mój stary telefon (Nokia Xpress Music) dalej działa, a telefon sprzed dwóch lat i już jest do wywalenia. Najlepsze, że ta stara Nokia jest z tyłu uwalona cementem, bo tata robił na budowie i korzystał z niej xD chyba ją sobie naładuje, zobaczę co tam ciekawego znajdę na niej
Komentarze
Odśwież10 września 2021, 17:08
Co to za telefon po prawej
Odpisz
10 września 2021, 19:44
@Spider007: jakieś xiaomi pewnie redmi note 8 ale nie mam pewności
Odpisz
17 października 2021, 21:49
@Kacpero1888: mi bardziej przypomina moją Motorolę G50
Odpisz
11 września 2021, 09:27
tego pierwszego bez karty sim nie odpalisz
Odpisz
9 września 2021, 13:45
kiedyś telefony uzupełniały i ułatwiały życie, a nie zastępywały je.
Odpisz
7 września 2021, 10:31
a ludzie się czipów boją nosząc takie w kieszeni xD
Odpisz
Edytowano - 9 września 2021, 10:06
@Sebzer: Karyny; SZCZEPIONKI SOM ZUE. WSZCZEPIOM NAM CZIPY I BĘDĄ NAS KONTROLOWAĆ
też Karyny: O fejsbuk pyta co teraz myślę. "Drogi fejsbuczku, dzisiaj byłam na grzybach i zebrałam (...)"
Też Karyny: *pobieranie aplikacji "bezpieczna rodzina" W play, żeby stalkować wszystkich w swojej rodzinie, a dzieciom ograniczyć dostęp do wszystkich mediów*
Też Karyna: *telefon włączony 24/7 z lokalizacją, udostępnianiem danych, z 15 wirusami śledzącymi jej ruchy, reklamodawcy podpie*dalają jej wszystkie informacje o odwiedzanych stronach, dzwonią ankieterzy, bo numer telefonu wyciekł*
Też Karyna: ... TAK JAK MÓWIŁAM, NIE ZASZCZEPIEM SIE, BO MNIE będą. KONTROLOWAĆ I ŚLEDZIĆ
Odpisz
Edytowano - 9 września 2021, 12:07
@ViccyArt: w punkt
Odpisz
9 września 2021, 11:24
Coś w tym jest. Rozważam zakup backupowej nokii
Odpisz
9 września 2021, 10:34
Chyba 400 stronicową
Odpisz
9 września 2021, 10:15
Smells like boomer
Odpisz
9 września 2021, 10:20
@patryko1234: niby tak, niby nie. Mój stary telefon (Nokia Xpress Music) dalej działa, a telefon sprzed dwóch lat i już jest do wywalenia. Najlepsze, że ta stara Nokia jest z tyłu uwalona cementem, bo tata robił na budowie i korzystał z niej xD chyba ją sobie naładuje, zobaczę co tam ciekawego znajdę na niej
Odpisz