Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Spider007

10 września 2021, 17:08

Co to za telefon po prawej

Avatar Kacpero1888

10 września 2021, 19:44

@Spider007: jakieś xiaomi pewnie redmi note 8 ale nie mam pewności

Avatar Spider007

17 października 2021, 21:49

@Kacpero1888: mi bardziej przypomina moją Motorolę G50

Avatar gerwazysramdowazy

11 września 2021, 09:27

tego pierwszego bez karty sim nie odpalisz

Avatar Maly_modelarz15

9 września 2021, 13:45

kiedyś telefony uzupełniały i ułatwiały życie, a nie zastępywały je.

Avatar Sebzer

7 września 2021, 10:31

a ludzie się czipów boją nosząc takie w kieszeni xD

Avatar ViccyArt

Edytowano - 9 września 2021, 10:06

@Sebzer: Karyny; SZCZEPIONKI SOM ZUE. WSZCZEPIOM NAM CZIPY I BĘDĄ NAS KONTROLOWAĆ

też Karyny: O fejsbuk pyta co teraz myślę. "Drogi fejsbuczku, dzisiaj byłam na grzybach i zebrałam (...)"

Też Karyny: *pobieranie aplikacji "bezpieczna rodzina" W play, żeby stalkować wszystkich w swojej rodzinie, a dzieciom ograniczyć dostęp do wszystkich mediów*

Też Karyna: *telefon włączony 24/7 z lokalizacją, udostępnianiem danych, z 15 wirusami śledzącymi jej ruchy, reklamodawcy podpie*dalają jej wszystkie informacje o odwiedzanych stronach, dzwonią ankieterzy, bo numer telefonu wyciekł*

Też Karyna: ... TAK JAK MÓWIŁAM, NIE ZASZCZEPIEM SIE, BO MNIE będą. KONTROLOWAĆ I ŚLEDZIĆ

Avatar Sebzer

Edytowano - 9 września 2021, 12:07

@ViccyArt: w punkt

Avatar IkarAviator

9 września 2021, 11:24

Coś w tym jest. Rozważam zakup backupowej nokii

Avatar Kolo_killer

9 września 2021, 10:34

Chyba 400 stronicową

Avatar patryko1234

9 września 2021, 10:15

Smells like boomer

Avatar ViccyArt

9 września 2021, 10:20

@patryko1234: niby tak, niby nie. Mój stary telefon (Nokia Xpress Music) dalej działa, a telefon sprzed dwóch lat i już jest do wywalenia. Najlepsze, że ta stara Nokia jest z tyłu uwalona cementem, bo tata robił na budowie i korzystał z niej xD chyba ją sobie naładuje, zobaczę co tam ciekawego znajdę na niej

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Legnicki
Dodane przez: Legnicki

Nie są aż takie pyszne

Szybki jak błyskawica

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Równi i równiejsi

Frustrujące

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka