Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

9 września 2021, 10:26

Kiedy ojciec nigdy cię nie zabrał na ryby pod namiot, więc nie wiesz co to śpiwór.

Avatar Quackmore

10 września 2021, 18:09

ogolnie to nie trzeba z czegos korzystac zeby wiedziec co to, mysle ze nawet te dzieciaczki co tam spia by wiedzialy co to spiwor

Avatar Spider007

22 grudnia 2021, 13:04

@Quackmore: śpiwór to taka piosenka Zaluzji Soloneza

Avatar kotlet_mielony

Edytowano - 6 października 2021, 18:20

Przedszkole kiedyś; Wszystkie dzieci śpią na podłodze i nikt się nie awanturuje
Przedszkole dziś: m o m j e d z i e m c k o n i e m j e m s t p s m e m

Avatar Sirbaloo

27 września 2021, 19:13

To teraz są leżaki!? I to fakie wykoksione?

Avatar Glisda

14 września 2021, 17:58

K...a ja spałam na gołej podłodze
Nawet dywanu nie było
A spało mi się zajebiście

Avatar tobwaw

12 września 2021, 13:44

Dla mnie zajebiscie

Avatar Royoo

11 września 2021, 12:57

Ja spałem bez problemu.

Avatar Przemek572

11 września 2021, 09:58

k...a oni tu mają jakieś materace i kołderki, my to się o koce biliśmy

Avatar maslo123_5

11 września 2021, 09:44

Japierdziele u mnie w przedszkolu spało się na drapiącym dywanie, bo to była jedyna rzecz która przypominała coś miękkiego

Avatar LadyGaladriel

10 września 2021, 23:51

może spać na ścianie, jak mucha

Avatar Joker_

11 września 2021, 01:15

@LadyGaladriel: może spać na suficie, jak dupa

Avatar ViccyArt

10 września 2021, 23:49

My nie mieliśmy leżakowania. Jakby, ostatni rok byłam już w innym przedszkolu, tam też tego nie było. Jak ktoś chciał się położyć to nie mógł, bo byśmy go rozjechali jakimś autkiem z lego.
Za to w domu lubiłam spać na podłodze. Kładłam sobie jakieś koce i leżałam patrząc w sufit. Nie wiem o co te matki się srajtajom

Avatar lary6

10 września 2021, 21:48

Tymczasem większość psów *dźwięki spania na kanapie*

Avatar Wikidoom

10 września 2021, 18:37

Ja spałam na podłodze i żyje o co awantura madki?

Avatar Kicia_to_nie_kot

10 września 2021, 20:48

@Wikidoom: ja też

Avatar
Konto usunięte

10 września 2021, 19:29

No trza przyznać, że niektórym rodziną się w dupach poprzewracało

Avatar centaurzpodlasia

10 września 2021, 19:29

ja jak byłem mały to niespecjalnie lubiłem spać (nie to co teraz), ale pani była spoko i jak się zapytałem czy mogę się bawić zamiast leżeć to się zgodziła.

Avatar BloodyEyes

10 września 2021, 19:27

Jakby każdy chyba miał takie niskie łóżeczka w przedszkolu, to dostosowane do dzieci które nie są zbyt wysokie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

I po kłopocie

Pilne

Pozdrawiam świetliki

Nie zadzieraj z bobrami

Ch-chesz wyparować...?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka