Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BombelosCompanieros

14 września 2021, 06:39

A to jeszcze nie my sie cieszymy

Avatar LadyGaladriel

10 września 2021, 23:54

Nasi grali nieźle, ale trzeba też przyznać że Anglia grała do dupy

Avatar IkarAviator

10 września 2021, 19:49

Włochy: Mamma mia, Anglinii! Otwórz w końcu oczy! Przegrałeś finallo bo grałeś brutti i ja jestem lepszy!
Anglia: No way! Zobaczysz Italy, rozwalę każdego, a potem skopię ci butt i będziesz płakać! Win jest mój!
Włochy: Va bene stupido. Masz tu Polako na początek. Najgorsi z najgorszych. Rozwal ich to pogadamy
Anglia: Ha! You joking makaroniarzu. Pa tera
[Po meczu]
Włochy: 🙂
Anglia: Don't say a frickin word!

Avatar lysamysza

10 września 2021, 23:14

@IkarAviator: babciu, to jest zajebiste!

Avatar lary6

10 września 2021, 21:46

Chodzi o sam fakt dobrej gry, przecież z San Marino było 7:1 i nikt się aż tak nie cieszył, bo gra była przeciętna a przeciwnik słaby. A teraz i przeciwnik lepszy od nas i gra naszej drużyny super

Avatar harry_malfoy

9 września 2021, 19:34

Ale grali ładnie chociaż,najlepszy mecz za Sousy

Avatar Davir

10 września 2021, 20:45

@harry_malfoy: Ogólnie nawet od czasów Nawałki. A nawet tu nie jestem pewny czy nie graliśmy lepiej niż za Nawałki, bo tamten triumf z Niemcami to była głównie obrona Częstochowy + ich okrojony skład.

Ba, nasi w pierwszej połowie wyglądali lepiej od Anglików.

Avatar Ignisus

9 września 2021, 19:48

Co się konkretnie dzieje? I jakie to zawody są?

Avatar The_Dark_Side_of_The_Moon

10 września 2021, 19:51

@Ignisus: Eliminacje do mistrzostw świata w 2022

Avatar
Konto usunięte

10 września 2021, 19:35

Pewnie mają być przydołowani

Avatar Kolo_killer

9 września 2021, 19:01

A jaka nasza sytuacja w grupie?

Avatar Damond

9 września 2021, 19:19

@Kolo_killer: Że jesteśmy w dupie

Avatar nuklear

9 września 2021, 19:21

@Damond: 1 punkt za Albanią, ale następny mecz gramy z tym biednym san marino

Avatar Kolo_killer

9 września 2021, 19:23

@nuklear: Wake up

Avatar nuklear

9 września 2021, 19:28

@Kolo_killer: No obudziłem się a sytuacja taka sama. Co teraz?

Avatar Kolo_killer

9 września 2021, 19:30

@nuklear: wygraliśmy z san marino i remis z bri*ish pipol

Avatar nuklear

9 września 2021, 19:34

@Kolo_killer: 😎

Avatar DaveAfton

10 września 2021, 12:58

@Damond: Rzeczywiście okropna sytuacja, kiedy praktycznie rzecz biorąc wystarczą nam remisy ze słabszymi Albanią i Węgrami do awansu (bo pozostałe mecze wygramy)

Avatar DaveAfton

10 września 2021, 12:55

Polacy po zagraniu bardzo ładnego meczu i zasłużonym remisie, który poprawia naszą sytuację w grupie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jeszcze jak

Pozdrawiam świetliki

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Równi i równiejsi

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka