Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AgnieszkaKielbasowska228

11 września, 20:59

Oba przypadki są imo jak najbardziej w porządku

Avatar Pomiot

11 września, 21:09

@AgnieszkaKielbasowska228: Jak niby?. Po śmierci samicy lis nie może założyć rodziny, przez co umrze taki lis samotnie, a samica jak umrze samiec lisa to po prostu jakby nigdy nic szuka innego

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

11 września, 21:10

@Pomiot: Mówi się trudno

Avatar Pomiot

11 września, 21:14

@AgnieszkaKielbasowska228: Ale jak niby to jest w porządku?. Wiem że ''mówi się trudno'' lecz jak niby jest w porządku fakt, iż samiec umrze samotnie, a samica pójdzie do innego?

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

11 września, 21:17

@Pomiot: Tak. Dlaczego facet miałby czuć się zobowiązany do zakładania rodziny?

Avatar Pomiot

11 września, 21:22

@AgnieszkaKielbasowska228: Rodzinę się zakłada, by rodzina jak i ''plemię'' danej rodziny przeżyła kolejne lata. Kiedy jedyna żyjąca osoba w rodzinie umiera, to cała rodzina jak i plemię tej rodziny umiera, i nie istnieje. Jest to bardziej skomplikowane niż się wydaję

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

11 września, 21:25

@Pomiot: Można też mieć gdzieś takie rzeczy jak ciągłość rodu i żyć dla samego siebie, a nie dla jakichś tam genów co muszą przejść dalej dla zasady.

Avatar Genocide

11 września, 21:25

@AgnieszkaKielbasowska228: w tej historii to samiec jest debilem bo się kieruje jakimiś zj...nymi morałami zamiast iść zar..... (tak wiem że to zwierze idiota dzban 3 iq nawet by prostej kreski nie narysował to się niczym taki debil nie kieruje)

Avatar Pomiot

11 września, 21:31

@AgnieszkaKielbasowska228: Wiesz, można tak zrobić, by ''Żyć dla samego siebie'' lecz problem polega na tym, iż prawie każdy chcę, by jego geny przeszły dalej, wtedy człowiek czuję się dobrze, iż zrobił coś dobrego. Życie w którym jest się sam jest neutralne, są minusy, lecz też są plusy. Oczywiście możesz się nie zgadzać z moją opinią, lecz jest to według mnie jedyne wytłumaczenie dlaczego założenie rodziny jest ważne, nawet w świecie zwierząt. Na dodatek przez to, iż nie posiadasz syna czy córki, to zaczynasz być przez wszystkich zapomniany, nie jesteś kimś w stylu pra dziadka lub dziadka, jakby ciebie nigdy nie było

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

11 września, 21:48

@Pomiot: Co dobrego dla ludzkiego gatunku jest zapełnianie zapełnionej planety jeszcze bardziej jakimiś ludzikami co się dobrały do kamieni i zrobiły cywilizację? A zapomniany możesz być i posiadając rodzinę. Jeśli chcesz być zapamiętany zrób coś wartego zapamiętania zamiast iść po najprostszej linii oporu robiąc dzieci, które zapamiętają cię niekoniecznie z tego, że byłeś kimkolwiek, a na pewno dlatego, że przez cały tutorial życia ich szkoliłeś do życia samodzielnego lub nie.

Avatar Lubie_AoT

12 września, 10:18

@Pomiot: lul bo to lis i ma instynkt do rozmnazania sie

Avatar banana_cat

13 września, 10:20

@Pomiot: przecież u lisa to kwestia instynktu, a nie "dobrego samopoczucia" i "nie bycia zapomnianym przez przyszłe pokolenia" XD kiedy samiec zjada młode też patrzysz na to przez pryzmat ludzkiej moralności? Albo kiedy u zwierząt występuje kazirodztwo?

Avatar Geraltzriviv

13 września, 15:05

@AgnieszkaKielbasowska228: ośmielasz się podwarzać mój sens istnienia?

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

13 września, 15:06

Avatar VIGEE

19 września, 18:50

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

19 września, 20:33

@VIGEE: Dobrze

Avatar Geraltzriviv

13 września, 15:04

ciekawe jak panie w komentarzach

Avatar Kliperx

13 września, 11:48

Było przynajmniej raz

Avatar przemek1ni

13 września, 10:22

Podlinkowałbym artykuł, który wyraźnie stwierdza, że rzeczywistość jest inna od memów, ale pewnie by "poszło do sprawdzenia"

"I have mentioned that foxes often appear to pair for life, but this doesn’t assume monogamy. Indeed, once the female is no longer in estrus, the dog fox no longer needs to guard her and may leave, usually only temporarily, to seek out additional mating opportunities. Tracking studies in Bristol, for example, have revealed that, after the dominant vixen has ended her estrus, the male often rapidly expands his range—in many instances more than doubling the distance over which he travels—to increase the likelihood of encountering other receptive vixens."

Avatar przemek1ni

13 września, 10:23

@przemek1ni: https://www.wildlifeonline.me.uk/animals/article/red-fox-breeding-mating-monogamy

Avatar Darwidx

13 września, 10:09

Rel, dlatego muszę szukać zdrowej i młodej. :(
Przynajmniej jak umrę ona wciąż będzie szczęśliwa.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar LOKO30
Dodane przez: LOKO30

Szach-mat

picie

Prawda o Shrek Forever

Smutek

Złośliwiec

Za rok też coś będzie z maskami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka