Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar polishplayer21

14 września 2021, 20:25

Ciekawostka
Ukraińcy uważają polskie proszki za lepsze

Avatar
edek526

14 września 2021, 23:22

@polishplayer21: bo tańsze

Avatar polishplayer21

15 września 2021, 15:41

od niemieckich tak
Od ukraińskich wątpię (co prawda nie znam się na tamtejszych cenach)

Avatar Pan_Makaroniarz

15 września 2021, 07:51

Where sarin?

Avatar Darwidx

12 września 2021, 20:53

Rel, u mnie w mieście przy biedrze wciąż jest mały sklep sprzedający wyłącznie chemie z Niemiec.

Avatar FBI_OPEN_UP

Edytowano - 12 września 2021, 21:10

@Darwidx: ty ale zbieg okoliczności bo sklep mojej cioci który też ma chemie z niemiec jest kilkanaście metrów od biedry ale nie tylko tam jest chemie w tym sklepoe bo czekolada jest żwir dla kota kawa i inne

Avatar Zwykla_Anonka

12 września 2021, 22:29

@Darwidx: U mnie też, i to dosyć niedaleko, ale nigdy tam nie byłam. Nawet nie wiem, czy on jeszcze funkcjonuje.

Avatar Legnicki

Edytowano - 14 września 2021, 18:09

@Zwykla_Anonka: ja mam taki sklep z 15 metrów od domu

Avatar xXkuba22Xx

15 września 2021, 01:08

@Darwidx: myślę, że w praktycznie każdym mieście w polsce znajdziesz sklep z szyldem "chemia z niemiec"

Avatar Xelven

12 września 2021, 21:41

są jakieś namacalne dowody, że chemia z niemiec jest lepsza?
widzę tylko stwierdzenia, nie dowody

Avatar FBI_OPEN_UP

13 września 2021, 06:40

@Xelven: jak miałeem kota to w każdym sklepie w okolicy kupiłem żwir dla kota a potem kupiłe żwir dla kota z sklepu z chemiom s niemiec to ten z niemiec wygrał bo nie przepuszczał smrodu przez miesiąc a te z innych sklepów już po p1 tygodniu pszepuszczały tak samo było z płynem do prania

Avatar AnonGuy

13 września 2021, 12:59

@Xelven: kiedyś nauczycielka nam opowiadała że do niemieckiej chemii i z innych bogatych krajów używa się lepszej jakości składników a na polskę i inne biedniejsze idą takie jakby odpady.

Avatar SurMix

14 września 2021, 22:06

@Xelven: z tego co wiem stężenie środków aktywnych jest większe w środkach niemieckich niż w polskich co z tego wynika że mniejsza ilość robi te samą robotę

Avatar Karcio69

14 września 2021, 20:43

Bo się Niemcy znają na chemii dzięki pewnemu panu z wąsem

Avatar Karcio69

14 września 2021, 20:44

@Karcio69: mieli już wcześniej doświadczenie

Avatar
Mametchi_Pro_Student

14 września 2021, 20:24

Ten co lubi Chemię:

Avatar Ignisus

14 września 2021, 20:19

Słuchaj niestety robią lepszy towar w dużej części więc kupują
No chyba że nie, a to po prostu ojkofob

Avatar LadyGaladriel

14 września 2021, 20:15

Niemcy wiedzą jak usunąć coś za pomocą chemikaliów

Avatar LOKO30

12 września 2021, 20:52

jedzenie: D:<

jedzenie (włochy) :D

to jest głupie

Avatar
Konto usunięte

12 września 2021, 21:36

@LOKO30: Bagietka z chlebem: fuj
Le Baguette de pain: jej

Avatar FBI_OPEN_UP

12 września 2021, 20:53

Moja ciocia ma sklep z takimi rzeczami z niemiec

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Legnicki
Dodane przez: Legnicki

Za co ta premia

Najbardziej realistyczny spośród modów

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ładne rzeczy

Jakby trochę nie fair

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka