Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ładne rzeczy
Jakby trochę nie fair
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 września 2021, 20:25
Ciekawostka
Ukraińcy uważają polskie proszki za lepsze
Odpisz
14 września 2021, 23:22
@polishplayer21: bo tańsze
Odpisz
15 września 2021, 15:41
od niemieckich tak
Od ukraińskich wątpię (co prawda nie znam się na tamtejszych cenach)
Odpisz
15 września 2021, 07:51
Where sarin?
Odpisz
12 września 2021, 20:53
Rel, u mnie w mieście przy biedrze wciąż jest mały sklep sprzedający wyłącznie chemie z Niemiec.
Odpisz
Edytowano - 12 września 2021, 21:10
@Darwidx: ty ale zbieg okoliczności bo sklep mojej cioci który też ma chemie z niemiec jest kilkanaście metrów od biedry ale nie tylko tam jest chemie w tym sklepoe bo czekolada jest żwir dla kota kawa i inne
Odpisz
12 września 2021, 22:29
@Darwidx: U mnie też, i to dosyć niedaleko, ale nigdy tam nie byłam. Nawet nie wiem, czy on jeszcze funkcjonuje.
Odpisz
Edytowano - 14 września 2021, 18:09
@Zwykla_Anonka: ja mam taki sklep z 15 metrów od domu
Odpisz
15 września 2021, 01:08
@Darwidx: myślę, że w praktycznie każdym mieście w polsce znajdziesz sklep z szyldem "chemia z niemiec"
Odpisz
12 września 2021, 21:41
są jakieś namacalne dowody, że chemia z niemiec jest lepsza?
widzę tylko stwierdzenia, nie dowody
Odpisz
13 września 2021, 06:40
@Xelven: jak miałeem kota to w każdym sklepie w okolicy kupiłem żwir dla kota a potem kupiłe żwir dla kota z sklepu z chemiom s niemiec to ten z niemiec wygrał bo nie przepuszczał smrodu przez miesiąc a te z innych sklepów już po p1 tygodniu pszepuszczały tak samo było z płynem do prania
Odpisz
13 września 2021, 12:59
@Xelven: kiedyś nauczycielka nam opowiadała że do niemieckiej chemii i z innych bogatych krajów używa się lepszej jakości składników a na polskę i inne biedniejsze idą takie jakby odpady.
Odpisz
14 września 2021, 22:06
@Xelven: z tego co wiem stężenie środków aktywnych jest większe w środkach niemieckich niż w polskich co z tego wynika że mniejsza ilość robi te samą robotę
Odpisz
14 września 2021, 20:43
Bo się Niemcy znają na chemii dzięki pewnemu panu z wąsem
Odpisz
14 września 2021, 20:44
@Karcio69: mieli już wcześniej doświadczenie
Odpisz
14 września 2021, 20:24
Ten co lubi Chemię:
Odpisz
14 września 2021, 20:19
Słuchaj niestety robią lepszy towar w dużej części więc kupują
No chyba że nie, a to po prostu ojkofob
Odpisz
14 września 2021, 20:15
Niemcy wiedzą jak usunąć coś za pomocą chemikaliów
Odpisz
12 września 2021, 20:52
jedzenie: D:<
jedzenie (włochy) :D
to jest głupie
Odpisz
12 września 2021, 21:36
@LOKO30: Bagietka z chlebem: fuj
Le Baguette de pain: jej
Odpisz
12 września 2021, 20:53
Moja ciocia ma sklep z takimi rzeczami z niemiec
Odpisz