Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 maja 2014, 20:21
Kiedy złapałeś heatrana w pokemon sacred gold i nie zapisałeś.
Odpisz
18 września 2017, 15:09
@Erni1: rom hack czy fan game?
Odpisz
16 listopada 2015, 13:56
true story
Odpisz
16 kwietnia 2014, 15:36
Locoroco...
Odpisz
7 marca 2014, 15:22
To i tak nic . Kilka razy spotkałem się z sytuacją że po 5 h grania w grę chcesz wyjść i zauważasz że nigdzie nie ma zapisz ani auto-save...
Odpisz
6 marca 2014, 16:08
miałem tak w pokemonach, przechodze 2 sale: "Ok, czas zapisać" i z przyzwyczajenia nacisnąłem ESC, niestety ten przycisk wyłączał emulator o.o
Odpisz
6 marca 2014, 15:55
Tiaa... właśnie przed chwilą pokonałam ostatniego bossa w Megaman star force pegasus i przez przypadek kliknęłam " nie zapisuj". ;__; Jestem idiotką...
Odpisz
6 marca 2014, 15:34
Ja mam raczej tak "ok,mogę już wyłączyć komputer,wszystko zrobione? zrobione ok *klikam wyłącz* czekaj...a jeszcze.... -_- "
Odpisz
4 marca 2014, 17:36
Ten moment, kiedy gra zapisuje automatycznie.
Odpisz
6 marca 2014, 15:14
@Jejowicz: i kiedy uświadamiasz sobie, że tą funkcję wyłączyłeś
Odpisz
6 marca 2014, 15:13
*po 2 godzinach walecznej gry.
Odpisz