Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Geraltzriviv

23 września, 13:15

,,Teoniuszu"
*rozbijanego lustra dźwięk*

Avatar Kapitalista

22 września, 21:48

"Niestety nie przyjmiemy Pana na ASP" też niby niepozorne zdanie a miało całkiem spory wpływ na świat.

Avatar MlodyKamil96

Edytowano - 20 września, 18:48

W krótkometrażowym filmie Teloniusz miał większą rolę

Avatar Alfa7

21 września, 09:35

@MlodyKamil96: Tym z duchem Farquada?

Avatar MlodyKamil96

21 września, 09:36

@Alfa7: tak

Avatar silvertape

20 września, 23:57

ku*wa, kiey Shrek What If...?

Avatar jacek1s

20 września, 11:48

Nie zgodzę się z obrazkiem. Ten fragment filmu pokazuje jedynie, że wystarczy jeden idiota aby zniszczyć królestwo. Gdyby ten facet potrafił liczyć do trzech na palcach, to królestwo Farquaada by miało się całkiem dobrze. Ukazuje to jedynie, że należy bardzo skrupulatnie dobierać sobie ludzi, którzy będą wykonywać czynności i podejmować decyzje, bo w przypadku kryzysu lub dylematu króla to oni będą doradzać królowi, a gdy do takiej sytuacji dojdzie warto żeby poddany potrafił liczyć do trzech. Podczas gdy reszta poddanych krzyczało, aby król wybrał drugą królewnę i nawet ten osiłek pokazywał dwójkę, to i tak krzyknął żeby król wybrał trójkę.
Dążenie do inteligentnej społeczności to klucz do sukcesu, to nie pojedyncze słowa czy jednostki mają wpływ na świat, to decyzje króla mają wpływ. Gdyby Farquaad zdecydował się na skrupulatną segregację poddanych, wybierając tych, którzy najlepiej się nadają, a nie sugerując się siłą i mięśniami, to sytuacja w królestwie byłaby zupełnie inna.

Avatar niggiddu

20 września, 12:01

@jacek1s: Idiotą tu okazuje się zarówno Teloniusz, jak i Farquuad - nie dość, że go wybrał, to jeszcze podejmował kolejne głupie decyzje. Raczej w tej historii każda jednostka ma jakiś wpływ na inne - Teloniusz na Farquaada (choć pokazywał palcami dwójkę, jako pierwszy słownie zaproponował trójkę), a Farquaad na innych. Faktycznie jako król miał decydujący wpływ na wszystko, ale wybory każdego, nawet króla (i to jeszcze tak głupiego i de facto słabego) zależą od wpływu innych.

Avatar jacek1s

20 września, 16:51

@niggiddu: Tylko, że nikt nie miał wpływu na to czy Farquaad będzie rządził, bo on rządził siłą i poświęcając innych, a nie inteligencją. To czy się nadawał na króla czy nie, to inna kwestia.

Avatar niggiddu

20 września, 16:57

@jacek1s: Ostatecznie faktycznie postanowił samozwańczo ogłosić się królem, ale przedtem chciał jeszcze bawić się w oficjalne ceremonie - zyskać tytuł królewski poprzez mariaż z królewną. Innymi słowy był jeszcze w jakimś stopniu zależny od innych (królewny, ludu uznającego go za prawowitego króla itp.). Ponadto przedtem pisząc o wpływie miałem na myśli słabość jego woli - niby był tyranem podejmującym decyzje egoistyczne i za pomocą siły, ale w takich chwilach jak wybór królewny tracił pewność i zdecydowanie. Wtedy też mógł ulegać delikatnym sugestiom ze strony innych, jak w tym wypadku Teloniusza.

Avatar jacek1s

20 września, 21:42

@niggiddu: Co nie znaczy, że ostateczna decyzja i tak należy do niego. Mógł się posłuchać porady głupiego osiłka, a mógł posłuchać innych rycerzy, którzy woleli żeby wybrał śnieżkę. Mógł też decyzję podjąć samodzielnie i zignorować sugestie.

Avatar Soberker

20 września, 13:32

Poradź Farquadowi, którą księżniczkę wybrać
- Kandydatka nr 1
- Kandydatka nr 2
> Kandydatka nr 3

Ten wybór będzie miał znaczenie

Avatar Sebzer

20 września, 19:27

@Soberker: -Trójkę, trójkę wybierz panie!

*Lord Karzeł zapamięta to*
*Everyone disliked this*

Avatar Sebzer

20 września, 19:25

Opie oglądałeś schrek forever? Książe z bajki i tak by poległ bo rodzice fiony podpisaliby pakt z karłem... tym samym doszłoby do wydarzeń podobnych w ostatniej części.

Avatar siemowirziemowir

20 września, 18:34

Nie, Książę był z góry skazany na porażke, bo przybyłby po tym jak rodzice Fiony przekazali by całą władzę Rumplowi

Avatar rozwalgo

20 września, 12:48

Teraz pytanie czy Shrek byłby szczęśliwy gdyby Farquaad nie zdecydował się na Fionę. Zapewne musiałby uratować inną księżniczkę by odzyskać bagno, ale jakby wyglądała dalsza część tej historii? Shrek nigdy by się naprawdę nie zakochał, a Farquaad zostałby królem?

Fajnie by było gdyby w tym reboocie Shreka była opisana jakaś alternatywna rzeczywistość

Avatar niggiddu

20 września, 12:57

@rozwalgo: Tak jak napisałem wyżej, Shrek najpewniej zostałby zabity po przybyciu do Duloc, bo Farquaad nie potrzebowałby go do wyzwolenia księżniczki ze smoczej wieży. Pewnie i tak wysyłałby kogoś innego po księżniczkę, ale do takiej misji zapewne nie organizowałby turnieju, tylko od razu posyłałby ludzi by znaleźli księżniczkę (np. dowiedziawszy się, że Śnieżka jest u Shreka, na pewno by najechali mu chatę, przy okazji łapiąc wszystkie baśniowe stwory).

Avatar Xelven

20 września, 15:28

@niggiddu: akurat baśniowe stwory zostały zesłane na bagno shreka, bo tam nikomu nie wadzą

więc nie byłoby sensu ich tam łapać

Avatar niggiddu

Edytowano - 20 września, 15:41

@Xelven: Przedtem też nikomu nie wadziły - poza Farquaadowi, który nienawidził wszystkie "dziwolągi" (niby dlatego, bo nie pasowały do jego idealnie ludzkiego świata, ale w rzeczywistości pewnie dlatego, bo przypominały mu o jego karykaturalnie niskim wzroście, na którego punkcie miał kompleksy). Stwory nie zostały "zesłane" na bagno, tylko tam uciekły by przeżyć - niektórym jednak się to nie udało (np. niedźwiedziej mamie, której skóra zdobiła sypialnię Farquaada).

Avatar Xelven

20 września, 17:01

@niggiddu: czyli źle zapamiętałem

Avatar Squimpus_Mcgrampus

20 września, 11:18

To się zgadza

Avatar Oliwier256

20 września, 11:09

O kurde...
Mózg rozj...ny

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

20 września, 11:08

Dobra, to do mnie przemawia

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdzie różowy gość?

PEPE PAN DZIOBAK?!

Nie potrafię wymyślać tytułów

I w co ja się wpakowałem...

Mały geniusz

Działa świetnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka