Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Typowy NPC
Wielka przygoda
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 września 2021, 20:57
Przeważnie mam wtedy tak że przez godzinę się wierce... i jestem bardziej zmęczony.
Odpisz
22 września 2021, 15:17
ja będę zasypiał o 18:00 i budził się o 2:00
Odpisz
21 września 2021, 17:01
nierel, ja się modlę żeby była 3:00 żebym dłużej pospała
Odpisz
22 września 2021, 12:34
@nwmjakomdacnazwexd: k...a nie zauważyłam "nie" w memie, jednak rel
Odpisz
22 września 2021, 12:17
Najbardziej lubię jak się Budzę w nocy jakoś o 3 i czuję się wypoczęty, ale jak widzę, że mogę jeszcze pospać to czuję takie szczęście jak nigdy w życiu.
Odpisz
21 września 2021, 16:46
Jak się budzisz i jest ciemno to na logikę raczej 7 rano nie ma
Odpisz
21 września 2021, 16:50
@Jajoman320: Nie każdy ma taki luksus, jakim jest okno.
Odpisz
21 września 2021, 16:50
@Kawento: ja też nie mam okna, po prostu śpię na ulicy
Odpisz
21 września 2021, 16:51
@Kawento: a jejacy sa nazywani piwniczakami nie bez powodu
Odpisz
21 września 2021, 16:54
@matiExtreme: spie w szopie z kogutem
Odpisz
21 września 2021, 18:19
@LOKO30: potwierdzam jestem kogutem
Odpisz
21 września 2021, 18:56
@matiExtreme: ZUUUPAAAAAA
Odpisz
21 września 2021, 22:03
@LOKO30: CZEKAJ CZEKAJ JAK MNIE ZJESZ TO BEDZIESZ SAM SPAŁ W SZOPIE ZOSTANMY PRZYJACIULMI
Odpisz
22 września 2021, 12:15
@Jajoman320: no chyba że jest zima
Odpisz
Edytowano - 21 września 2021, 17:35
@nwmjakomdacnazwexd: Nie trolluj
Odpisz