Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Crln_7

22 września 2021, 20:57

Przeważnie mam wtedy tak że przez godzinę się wierce... i jestem bardziej zmęczony.

Avatar Geraltzriviv

22 września 2021, 15:17

ja będę zasypiał o 18:00 i budził się o 2:00

Avatar nwmjakomdacnazwexd

21 września 2021, 17:01

nierel, ja się modlę żeby była 3:00 żebym dłużej pospała

Avatar nwmjakomdacnazwexd

22 września 2021, 12:34

@nwmjakomdacnazwexd: k...a nie zauważyłam "nie" w memie, jednak rel

Avatar Kosa_W_Nosa

22 września 2021, 12:17

Najbardziej lubię jak się Budzę w nocy jakoś o 3 i czuję się wypoczęty, ale jak widzę, że mogę jeszcze pospać to czuję takie szczęście jak nigdy w życiu.

Avatar Jajoman320

21 września 2021, 16:46

Jak się budzisz i jest ciemno to na logikę raczej 7 rano nie ma

Avatar Kawento

21 września 2021, 16:50

@Jajoman320: Nie każdy ma taki luksus, jakim jest okno.

Avatar Jajoman320

21 września 2021, 16:50

@Kawento: ja też nie mam okna, po prostu śpię na ulicy

Avatar matiExtreme

21 września 2021, 16:51

@Kawento: a jejacy sa nazywani piwniczakami nie bez powodu

Avatar LOKO30

21 września 2021, 16:54

@matiExtreme: spie w szopie z kogutem

Avatar matiExtreme

21 września 2021, 18:19

@LOKO30: potwierdzam jestem kogutem

Avatar LOKO30

21 września 2021, 18:56

@matiExtreme: ZUUUPAAAAAA

Avatar matiExtreme

21 września 2021, 22:03

@LOKO30: CZEKAJ CZEKAJ JAK MNIE ZJESZ TO BEDZIESZ SAM SPAŁ W SZOPIE ZOSTANMY PRZYJACIULMI

Avatar banana_cat

22 września 2021, 12:15

@Jajoman320: no chyba że jest zima

Avatar Bejz_

Edytowano - 21 września 2021, 17:35

@nwmjakomdacnazwexd: Nie trolluj

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar TheNaturat
Dodane przez: TheNaturat
Tagi: #zegar, #godzina, #rel

Typowy NPC

Wielka przygoda

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To by wystarczyło

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka