@rumcajschr: a ludzi genetycznie chudzi, którzy nigdy się tak nie wyżeźbią? Poza tym anorexia u mężczyzn wygląda najczęsiej tak że starają się jak najlepiej wyżeźbić więc pokazywanie takich męskich ciał w serialach jest bardziej szkodliwe niż pokazywanie kobiet
@Envrei: emm, po prostu nie. Nie ma ludzi genetycznie chudych. U dwóch zdrowych, podobnych osób zapotrzebowanie kaloryczne różni się o 5 do 8%. Reszta zapotrzebowania wynika z aktywności.
No i dwa, nie anoreksja u mężczyzn nie wygląda tak że chcą oni jak najbardziej się wyrzeźbić, tak wygląda bigoreksja. Anoreksja u mężczyzn wygląda tak samo jak u kobiet
Różnica między nazwaniem tego bigoreksją, a anoreksją jest taka, że jedno było poprawne a drugie nie. Nie muszę mówić które. Więc lepiej było to nazwać bigoreksją licząc na to, że ktoś sprawdzi niż wpajać komuś błędne przekonania. Bo później mamy takie kwiatki jak nie jedzenie warzyw i owoców po 18, post przerwany czy dieta keto
nie prawda bo to przez social media dzieci mają kompleksy bo w reklamie tak było
(to wcale nie tak że rodzic powinien wytłumaczyć dziecku że baba z instagrama wcale nie powinna wyglądać jak plastikowa lalka w rzeczywistości a oni i tak dali specjalnie ładne dziecko do reklamy)
Komentarze
Odśwież27 września 2021, 20:07
Tymczasem 12 letni ja z sześciopakiem
breeeeeeeeeeeeh
Odpisz
28 września 2021, 16:33
@saneSboy: Chyba piwa, co staremu zaje*ałeś
Odpisz
27 września 2021, 08:14
Zamiast mieć kompleksy idź na siłkę i ćwicz żeby wyglądać jak typowy nastolatek z serialu dla młodzieży
Odpisz
27 września 2021, 09:44
@rumcajschr:
Odpisz
27 września 2021, 10:32
To ćwicz w domu
Odpisz
27 września 2021, 10:58
@rumcajschr: a ludzi genetycznie chudzi, którzy nigdy się tak nie wyżeźbią? Poza tym anorexia u mężczyzn wygląda najczęsiej tak że starają się jak najlepiej wyżeźbić więc pokazywanie takich męskich ciał w serialach jest bardziej szkodliwe niż pokazywanie kobiet
Odpisz
27 września 2021, 11:09
@Envrei: emm, po prostu nie. Nie ma ludzi genetycznie chudych. U dwóch zdrowych, podobnych osób zapotrzebowanie kaloryczne różni się o 5 do 8%. Reszta zapotrzebowania wynika z aktywności.
No i dwa, nie anoreksja u mężczyzn nie wygląda tak że chcą oni jak najbardziej się wyrzeźbić, tak wygląda bigoreksja. Anoreksja u mężczyzn wygląda tak samo jak u kobiet
Odpisz
27 września 2021, 11:25
@The_Dark_Side_of_The_Moon: numero uno, powiedziałem to z przekąsem duo, czy jak bym napisał bigorexia ktokolwiek by ogarnął
Odpisz
27 września 2021, 17:37
@Envrei: wątpię abyś powiedział to z przekąsem...
Różnica między nazwaniem tego bigoreksją, a anoreksją jest taka, że jedno było poprawne a drugie nie. Nie muszę mówić które. Więc lepiej było to nazwać bigoreksją licząc na to, że ktoś sprawdzi niż wpajać komuś błędne przekonania. Bo później mamy takie kwiatki jak nie jedzenie warzyw i owoców po 18, post przerwany czy dieta keto
Odpisz
24 września 2021, 06:59
nie prawda bo to przez social media dzieci mają kompleksy bo w reklamie tak było
(to wcale nie tak że rodzic powinien wytłumaczyć dziecku że baba z instagrama wcale nie powinna wyglądać jak plastikowa lalka w rzeczywistości a oni i tak dali specjalnie ładne dziecko do reklamy)
Odpisz
24 września 2021, 07:00
@Koscioglow: jedno nie wyklucza drugiego
Odpisz
24 września 2021, 13:24
@Koscioglow: Moja klasa jest jak:
Odpisz