Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
To musiało być męczące
A, okej
Były nóżki, nie ma nóżek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2021, 17:02
Pikaczu z Czarnobyla
Odpisz
27 września 2021, 20:51
kiedyś mogłem iść na nockę do pracy, po pracy iść do szkoły, po szkole tapetować mieszkanie, przespać się dwie godziny i pójść na noc do pracy.. i tak kilka dni/nocy z rzędu.. dzisiaj ledwie stoję na nogach gdy śpię mniej niż 6h na dobę.. życie..
Odpisz
27 września 2021, 11:14
Było
Odpisz
Edytowano - 24 września 2021, 16:16
wysypiajcie się
Odpisz
24 września 2021, 16:30
To niełatwe dla ludzi, którym trudno zasnąć.
Odpisz
26 września 2021, 14:59
@Kawento: leki nasenne
Odpisz
24 września 2021, 16:40
Byo
Odpisz
24 września 2021, 16:16
,,j....ę kawusię i będzie git"
Odpisz