Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TrueStoryGuy

26 września 2021, 09:49

Rel w Rocket League

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Noxen

28 września 2021, 00:44

@Soberker: Rocket League jest bardzo ciężką grą, więc wiem że dobry mogłeś być co najwyżej w porównaniu do innych początkujących. Generalnie to mój komentarz to tak bardziej ogólnie do wątku napisałem.

A czerwone no to czasem tak dają, ale nie ma co na to patrzeć. Dałem ci zieloną na pocieszenie :D

Avatar Soberker

28 września 2021, 14:25

@Noxen: Dziękuję Ralsei uwu

Avatar Pomiot

Edytowano - 24 września 2021, 11:30

Akurat mam już 100 godzin w TF2, i nauczyłem się grać dobrze tylko Pyro. Demo mana nigdy nie zrozumiałem i nie umiałem nim grać przez to że granie Demomanem polega na błaganiu by bomba którą się wystrzeli trafi we wroga trafi

Avatar kapix500

26 września 2021, 16:03

@Pomiot: mam pol tysiaca godz w tf2 i ...ja umiem :/

Avatar Soberker

26 września 2021, 12:30

Brzmi jak Dota 2

Avatar
Konto usunięte

24 września 2021, 10:30

Strategię Paradoxu w skrócie

Avatar Nanook

26 września 2021, 09:36

Nie no, bez przesady. Po jakichś kilkuset godzinach gry stajesz się na tyle dobry, że możesz przetrwać na łatwym, a nie bardzo łatwym poziomie, więc jest jakiś progres.

Avatar rolewicz3

26 września 2021, 11:34

Czy ja wiem? Te gry nie są ciężkie, po prostu skomplikowane i posiadają pełno systemów, których nie musisz używać, by "wygrać". Im więcej grasz, tym bardziej komfortowo z nich korzystasz, aż osiągniesz względną perfekcję i nauczysz się korzystać z maksimum swojej sytuacji.

Avatar
Konto usunięte

24 września 2021, 10:00

cs go jest jak
nic tylko wk...ia, dawno już dałem se siana z tym gównem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Bracingcobra

26 września 2021, 11:11

tylko że nie

Avatar kijgjuhikk

26 września 2021, 11:31

po co gracie w gry jak ich nie lubicie?

Avatar ultron64

26 września 2021, 09:27

Stellaris moment.

Avatar Tymek590

24 września 2021, 10:19

moj tata ma ponad 1k godzin w total war warhammer 2

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar ultron64

24 września 2021, 10:42

@Tymek590: Grał wielokrotnie.

Avatar KrosaK

26 września 2021, 08:27

@Tymek590: Jaka jest jego ulubiona rasa? Czy może nawala po równo wszystkimi?

Avatar GigannPlus

24 września 2021, 13:14

Rel

Avatar GhostP_

24 września 2021, 10:34

Rust

Avatar OwOcomedy

24 września 2021, 10:00

Prawda

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Lukasgda123
Dodane przez: Lukasgda123

Ładne rzeczy

To się nie może nie udać

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Pozdrawiam świetliki

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka