Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cóż za brak szacunku
Drewniany kominek
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Dobrze czasem się oderwać
Należy się za piękne oczy
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 września 2021, 22:06
No fajnie, ale co z tego?
Odpisz
26 września 2021, 09:46
@KufelMleka: Nic. Gość w przydługi sposób powiedział nam, że z dnia na dzień stał się bezrobotny.
Odpisz
26 września 2021, 10:00
@KufelMleka: można powiedzieć, że nic, ale w sumie memy z definicji nie muszą być śmieszne¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
26 września 2021, 20:33
@Jamaradza: Zgaduję, że nie był bezrobotny przez długi czas bo jeśli ktoś ma w rubryce poprzednich stanowisk w cv wpisane "starszy kierownik na dziale produkcji" to bardzo szybko będzie rozchwytywany przez pracodawców.
Odpisz
27 września 2021, 00:17
@remigiuszkam8: Pracodawcy często dzwonią do byłych szefów i wypytują o pracownika. To czy będzie rozchwytywany zależy w dużej mierze od jego byłego już szefa. Może mu taki szefuńcio wilczy bilet wystawić i nikt go nie będzie rozchwytywał.
Odpisz
27 września 2021, 09:48
@Jamaradza: Zależy. Nie każdy szef żąda referencji. Po za tym wystawienie krzywdzącej i nieprawdziwej opinii o pracowniku otwiera drzwi do sądu pracy.
Odpisz
24 września 2021, 22:55
-Żałosny jesteś w ...j dwulicowy nara a jak coś Ci się nie podoba to tam są drzwi.
-Hej dasz mi kontakty z pracy?
Odpisz
26 września 2021, 13:00
@Kapitalista: na górę
Odpisz
26 września 2021, 20:19
@Kapitalista: niczym znajome konsultantki firm kosmetycznych...
Odpisz
26 września 2021, 12:14
A mógł mieć papiery w WC.
Odpisz
26 września 2021, 09:18
No i dobrze
Odpisz
26 września 2021, 08:10
Spoko spoko, ale do tekstów a nie na mema
Odpisz
26 września 2021, 09:00
@Pan_Brzoza: Pan tu nowy?
Odpisz
26 września 2021, 10:49
@Pan_Brzoza: do tekstów to sie nie nadaje bo nie jest smieszne
Odpisz
26 września 2021, 23:28
@Kebasa_z_mema: Nowy? Ja tu od 2013 roku. Wszystkie memy będące na tej stronie widziałem. Ale sorka, zapomniałem dać kosz na czerwone przy dawaniu swojej opinii.
Odpisz
25 września 2021, 02:38
No i prawidłowo. Lepiej być bezrobotnym niż traktowanym niesprawiedliwie
Odpisz
24 września 2021, 22:13
Wyzysk klasy robotniczej trzeba zrobic rewolucje imo
Odpisz
24 września 2021, 22:09
A kierowca autobusu wstał i zaczął klaskać
Odpisz