Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
A, okej
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 października 2021, 12:40
W: Ja miałam to szczęście, że mógłam trzymać moją szczurynkę na rękach po zastrzyku, więc chociaż tyle.
I dlatego też tak bardzo wk...iłam się, kiedy z innym szczurkiem bez pytania odebrano mi tę możliwość pożegnania...
Odpisz
5 października 2021, 20:21
Przecież jak ja bym poszła na takie coś z moim kotem, którego traktuje jak syna to bym po głaskała i przytulała, płacząc jakby mi się świat zawalił.
Odpisz
4 października 2021, 23:39
pls a matka chce zebym szla na weterynarie
Odpisz
4 października 2021, 17:07
czuje to samo
Odpisz
4 października 2021, 01:20
Przyszedłem tu po haha, a teraz mam flashbacki z życia i odejścia moich piesków związane ze śmiertelnym poczuciem winy, że nie byłem dla nich dość dobry. Nie chcę więcej piesków, bo to zbyt dobre stworzenia na takiego lenia, jak ja
Odpisz
3 października 2021, 22:29
Chciałem być weterynarzem dopóki nie osiągnąłem 9 lat, potem się dowiedziałem i usypianiu i mi się odechciało
Odpisz
3 października 2021, 18:02
Tu chodzi o to by nie ryczeć przy obcych ludziach ;(
PS. Poryczałem się, "baba" ze mnie.
Odpisz
Edytowano - 3 października 2021, 22:11
ja prawie też
Odpisz
3 października 2021, 20:32
no ta ale też bywa tak że zwierze ucieka z domu kiedy wyczuwa że koniec jest bliski, by nas tym nie obarczyć więc...
Odpisz
3 października 2021, 10:48
Po kiego grzyba nazywać to „usypianiem” skoro chodzi o to żeby pies zdechł? Zbędny eufemizm.
Odpisz
Edytowano - 3 października 2021, 16:09
@RhobarIV: jakby tak to jest bez sensu powinno być tak jak u ludzi czyli eutanazja ponieważ znaczy to samo
Odpisz
3 października 2021, 17:55
@RhobarIV: aby ludzie nie czuli aż takich wyrzutów sumienia
Odpisz
3 października 2021, 20:26
@RhobarIV: Ale zauważ, że nie uśmierca się ich poprzez powieszenie, rozstrzelanie czy zagazowanie. Wiadomo, że chodzi o to, że zwierzę zdechnie, kwestia tego JAK się to stanie.
Odpisz
4 października 2021, 23:50
@RhobarIV: *umarł, zdychają źli ludzie
Odpisz
5 października 2021, 07:52
@Wilczyca7: No dobra, ale to nadal jest doprowadzenie do śmierci, eutanazja. Taki pies nie idzie sobie spać tylko przestaje żyć. Nazywanie tego usypianiem to po prostu nieprawda.
Odpisz
5 października 2021, 07:53
@Jesiotr: Nawet najgorszy człowiek ma większą godność od najlepszego zwierzęcia, i z taką godnością należy się o nim wyrażać.
Odpisz
5 października 2021, 14:57
@RhobarIV: źli ludzie nie zasługują na szacunek i godną smierć
Odpisz
6 października 2021, 20:58
@Jesiotr: Godność ludzka jest niezbywalna i nie można się jej wyrzec. A zwierzę ma tylko służyć człowiekowi.
Odpisz
3 października 2021, 19:31
nie mam psychy żeby zostać kiedyś weterynarzem
Odpisz
3 października 2021, 19:15
Miałam się śmiać nie czuć
Odpisz
3 października 2021, 17:57
Szanuje weterynarza
Odpisz
3 października 2021, 17:47
I came here to laugh, not to feel
Odpisz
3 października 2021, 17:11
teraz na głównej?
błagam nie rób mi znowu tego smutku
Odpisz
3 października 2021, 16:25
Weterynarze mają wysokie odnotowania depresji (w sensie, wiele weterynarzy ma depresje podobno). Szanuję tych ludzi
Odpisz