memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 października 2021, 09:49
Co to za gówno?
Odpisz
3 października 2021, 09:56
@splashradek: Podpinam się do pytania.
3 października 2021, 19:11
@AgnieszkaKielbasowska228: kanapka z serem z mikrofali
3 października 2021, 19:36
Czyki wszystko się zgadza
3 października 2021, 20:07
@AgnieszkaKielbasowska228: jadłaś taki ekskluzywny rarytas?
3 października 2021, 20:09
Wolę zachować kubki smakowe
3 października 2021, 20:21
z serem i pomidorem, zajebista ogólnie, uwielbiam
4 października 2021, 11:53
rak żołądka lubi to!
4 października 2021, 12:52
@splashradek: Jeszcze powiedz że ten rak to od mikrofalówki
4 października 2021, 20:09
@Dehit: no jeśli zjesz mikrofalę to nie wykluczam
3 października 2021, 10:18
Grzanki z mikrofali to najgorsze co może być już lepsze są z patelni albo z opiekacza
@Jesiotr: Z PATELNI WTF
@Kargon2: to z opiekacza, są najlepsze
3 października 2021, 21:01
@Jesiotr: bo nie zrobisz grzanki w mikrofali, jedyne co z chlebem możesz zrobić w mikrofalówce to go podgrzać
4 października 2021, 11:54
@Jesiotr: nie nazywaj tego grzanką kurcze!
4 października 2021, 11:56
@Kargon2: normalnie, na suchej patelni wrzucasz pieczywo i podpieka się jak w tosterze.
4 października 2021, 12:18
@Jesiotr: a to na memie to nie jest zrobione w piekarniku? Przecież mikrofala nie wysuszy chleba na grzankę
3 października 2021, 21:53
Ja zrobiłem sobie kanapkę z żółtym serem i z kajzerki. Nie ma lepszej rzeczy
3 października 2021, 21:16
Bułka z sałatą i sosem spaghetti Bułka i sałatka majonezowa (wielkanocna) Bułka ze schabowym babci
3 października 2021, 20:22
rel, uwielbiam, najlepiej jeszcze z masłem, szynką i serkiem do smarowania UwU
3 października 2021, 19:09
Ja właśnie jem takie z piekarnika
3 października 2021, 09:40
Miałam w czwartek na kolację
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 października 2021, 09:49
Co to za gówno?
Odpisz
3 października 2021, 09:56
@splashradek: Podpinam się do pytania.
Odpisz
3 października 2021, 19:11
@AgnieszkaKielbasowska228: kanapka z serem z mikrofali
Odpisz
3 października 2021, 19:36
Czyki wszystko się zgadza
Odpisz
3 października 2021, 20:07
@AgnieszkaKielbasowska228: jadłaś taki ekskluzywny rarytas?
Odpisz
3 października 2021, 20:09
Wolę zachować kubki smakowe
Odpisz
3 października 2021, 20:21
z serem i pomidorem, zajebista ogólnie, uwielbiam
Odpisz
4 października 2021, 11:53
rak żołądka lubi to!
Odpisz
4 października 2021, 12:52
@splashradek: Jeszcze powiedz że ten rak to od mikrofalówki
Odpisz
4 października 2021, 20:09
@Dehit: no jeśli zjesz mikrofalę to nie wykluczam
Odpisz
3 października 2021, 10:18
Grzanki z mikrofali to najgorsze co może być już lepsze są z patelni albo z opiekacza
Odpisz
3 października 2021, 20:07
@Jesiotr: Z PATELNI WTF
Odpisz
3 października 2021, 20:09
@Kargon2: to z opiekacza, są najlepsze
Odpisz
3 października 2021, 21:01
@Jesiotr: bo nie zrobisz grzanki w mikrofali, jedyne co z chlebem możesz zrobić w mikrofalówce to go podgrzać
Odpisz
4 października 2021, 11:54
@Jesiotr: nie nazywaj tego grzanką kurcze!
Odpisz
4 października 2021, 11:56
@Kargon2: normalnie, na suchej patelni wrzucasz pieczywo i podpieka się jak w tosterze.
Odpisz
4 października 2021, 12:18
@Jesiotr: a to na memie to nie jest zrobione w piekarniku? Przecież mikrofala nie wysuszy chleba na grzankę
Odpisz
3 października 2021, 21:53
Ja zrobiłem sobie kanapkę z żółtym serem i z kajzerki. Nie ma lepszej rzeczy
Odpisz
3 października 2021, 21:16
Bułka z sałatą i sosem spaghetti
Bułka i sałatka majonezowa (wielkanocna)
Bułka ze schabowym babci
Odpisz
3 października 2021, 20:22
rel, uwielbiam, najlepiej jeszcze z masłem, szynką i serkiem do smarowania UwU
Odpisz
3 października 2021, 19:09
Ja właśnie jem takie z piekarnika
Odpisz
3 października 2021, 09:40
Miałam w czwartek na kolację
Odpisz