Hehe, bo wiecie, u nich 1 to 6
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Stany w pigułce
Nie znoszę kleszczy
Były nóżki, nie ma nóżek
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
To się nie może nie udać
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 marca 2022, 10:11
Jeaaaaah
Odpisz
12 października 2021, 17:43
łukasz wiśniewski
Odpisz
7 października 2021, 07:34
Na ...j niemiec miałby żyć w polsce
Odpisz
7 października 2021, 07:58
@Graut: może z wymiany? Lub rodzice się przeprowadzili
Odpisz
7 października 2021, 11:20
@Oliwier256: Nasza szkoła ma terazbwymianę niemców
Odpisz
5 października 2021, 09:43
Po co Niemiecki uczeń miałby się uczyć w polskiej szkole?
Odpisz
5 października 2021, 09:43
@starmagedon: może z wymiany? Lub rodzice się przeprowadzili
Odpisz
5 października 2021, 09:44
@starmagedon: zmiana miejsca zamieszkania, wymiana uczniów itp.
Odpisz
5 października 2021, 09:44
@Oliwier256: F dla niego w takim razie.
Odpisz
5 października 2021, 10:17
@starmagedon: w jakiś rankingach Niemcy są gorsi jeżeli chodzi o poziom kształcenia
Odpisz
5 października 2021, 10:37
@starmagedon: F to akurat w Ameryce
Odpisz
6 października 2021, 20:29
@TheExpertt: to akurat prawda
Odpisz
5 października 2021, 09:44
Proszę o pogadajmy
Odpisz