Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar karakan_z_dvpy

17 marca 2022, 14:44

Istnieje discord

Avatar Dykta

8 października 2021, 13:43

Tymczasem introwertycy i ludzie po prostu mający wyje*ane:

Avatar Lejkonik777

13 października 2021, 17:20

@Dykta: zaburzam czasoprzestrzeń będąc introwertykiem i zarazem mając wyj*bane?

Avatar Naniki

12 października 2021, 23:10

Introwertycy:czas na popis
Ambiwertycy: *nie wiedza co robic*

Avatar lary6

12 października 2021, 18:01

Introwertycy szykujący się do kolejnego dnia szkoły stacjonarnej:

Avatar Rodion

8 października 2021, 14:50

Dlaczego ćwiczy w pojedynkę?

Avatar Pan_Butelka

12 października 2021, 17:39

@Rodion: To część treningu

Avatar SZOPAN

12 października 2021, 16:39

Zdalne górą. Bede grał na wszystkich lekcjach poza egzaminacyjnymi

Avatar Saurfang

12 października 2021, 16:19

Jako introwertyk pragnę powiedzieć, że nienawidzę elekcji i boję się ich.

Avatar
Knull

12 października 2021, 16:53

@Saurfang: racja, elekcje nie wprowadziły niczego dobrego, powinniśmy zostać przy monarchii dynastycznej

Avatar Saurfang

12 października 2021, 17:20

Z tym też się zgadzam

Avatar
DzikiZbik

8 października 2021, 13:57

Ja jestem bardzo nieśmiały, a mimo to wolę chodzić do szkoły niż mieć lekcje zdalne.

Avatar
Konto usunięte

12 października 2021, 16:18

Zgadzam się

Avatar pieselbialy

8 października 2021, 14:44

Ok a co jeśli obydwie nauki mam gdzieś to jestem introwertyczką czy ekstrawertyczką czy tam czym

Avatar XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

12 października 2021, 16:17

@pieselbialy: Chlebem. Chleb ma gdzieś obydwie te nauki

Avatar
Konto usunięte

12 października 2021, 16:17

Rel

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

8 października 2021, 14:28

Ciekawe kiedy i czy to nastąpi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Angielskie śmieszki

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Lekko nie będzie

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka