Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ostry ten sędzia
Szybki jak błyskawica
Były nóżki, nie ma nóżek
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 marca 2022, 14:44
Istnieje discord
Odpisz
8 października 2021, 13:43
Tymczasem introwertycy i ludzie po prostu mający wyje*ane:
Odpisz
13 października 2021, 17:20
@Dykta: zaburzam czasoprzestrzeń będąc introwertykiem i zarazem mając wyj*bane?
Odpisz
12 października 2021, 23:10
Introwertycy:czas na popis
Ambiwertycy: *nie wiedza co robic*
Odpisz
12 października 2021, 18:01
Introwertycy szykujący się do kolejnego dnia szkoły stacjonarnej:
Odpisz
8 października 2021, 14:50
Dlaczego ćwiczy w pojedynkę?
Odpisz
12 października 2021, 17:39
@Rodion: To część treningu
Odpisz
12 października 2021, 16:39
Zdalne górą. Bede grał na wszystkich lekcjach poza egzaminacyjnymi
Odpisz
12 października 2021, 16:19
Jako introwertyk pragnę powiedzieć, że nienawidzę elekcji i boję się ich.
Odpisz
12 października 2021, 16:53
@Saurfang: racja, elekcje nie wprowadziły niczego dobrego, powinniśmy zostać przy monarchii dynastycznej
Odpisz
12 października 2021, 17:20
Z tym też się zgadzam
Odpisz
8 października 2021, 13:57
Ja jestem bardzo nieśmiały, a mimo to wolę chodzić do szkoły niż mieć lekcje zdalne.
Odpisz
12 października 2021, 16:18
Zgadzam się
Odpisz
8 października 2021, 14:44
Ok a co jeśli obydwie nauki mam gdzieś to jestem introwertyczką czy ekstrawertyczką czy tam czym
Odpisz
12 października 2021, 16:17
@pieselbialy: Chlebem. Chleb ma gdzieś obydwie te nauki
Odpisz
12 października 2021, 16:17
Rel
Odpisz
8 października 2021, 14:28
Ciekawe kiedy i czy to nastąpi
Odpisz