Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ikony
Nieuczciwa ocena
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 18 października 2021, 22:12
A nie sęp?
Odpisz
19 października 2021, 18:27
są różne wersje. W jednej orzeł, w jednej, sęp, w jednej jastrząb itd.
Odpisz
14 października 2021, 13:26
Ja mam przezwisko "Orzeł".
Odpisz
14 października 2021, 17:30
@kajba: Idzie zima, trzeba się cieplej ubierać... Wiesz co masz robić.
Odpisz
14 października 2021, 18:18
@Riczi_09: Za każdym razem słyszę coś w stylu "Orzeł, nie gorąco ci w tym swetrze?" Ale po raz pierwszy pytanie, o to czy nie będzie mi za zimno.
Odpisz
18 października 2021, 12:19
@kajba: bo ci wszytko lata
Odpisz
18 października 2021, 16:55
Coś w tym jest.
Odpisz
14 października 2021, 17:19
Ach, jakie to słodkie używać odpowiednie mojego szablonu …😊
Odpisz
13 października 2021, 22:00
Orzeł jedzący kolejną wątrobe, kiedy zobaczy strzałe Heraklesa lecącą w jego strone
Odpisz
13 października 2021, 21:47
orzeł
mam dla ciebie Prometeusza i jego wątrobę
- zeus
Odpisz
13 października 2021, 21:53
@lubieplacki78: "Orzeł, co u ciebie, dostawa wątrób!"
Odpisz