Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Trzykrotny T
Jeszcze jak
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 sierpnia 2025, 16:29
Na 7 gry z Visty szły bezproblemowo, na 11 trzeba trochę pokodować
Odpisz
12 lutego 2022, 09:27
Windows 10 i 7 de best
Odpisz
10 stycznia 2022, 13:33
Wszystkie łindołzy po porażka, NIE POLECAM.
Linux lepszy <3
Odpisz
Edytowano - 17 października 2021, 23:45
szefy uzywaja windows 3.1
Odpisz
17 października 2021, 23:48
@polska_cebulka: Alphy używają MS-DOS.
Odpisz
18 października 2021, 00:23
@zx2001: Mistrzowie mistrzów po dziś dzień nie uznawają takiego skaradziejstwa jakim jest system operacyjny i wszystkie operacje wykonują poprzez wypisywanie zer i jedynek
Odpisz
22 października 2021, 17:13
@zx2001: Właściwie to każdy Windows jest tak naprawdę cały czas MS-DOSem
Jedyna różnica taka, że wszystko możesz teraz zrobić za pomocą GUI, a nie siedzieć w konsoli i wklepywać polecenia
Odpisz
22 grudnia 2021, 22:57
@polska_cebulka: ja tam używam windows 1.0
Odpisz
22 października 2021, 16:01
Co ludzie widzą w windowsie 7?
Odpisz
22 października 2021, 16:15
@Srampodbiedronko: nostalgia
Odpisz
24 października 2021, 15:46
@AlPoziomka: XD
Odpisz
26 października 2021, 21:23
@Srampodbiedronko: złoto! a co!?
Odpisz
22 października 2021, 22:43
Windows to wirus komputerowy, nie chciałbym go za dopłatą. Tylko Linux.
Odpisz
23 października 2021, 08:33
a czy linux ma sterowniki do klawiatury ?
Odpisz
24 października 2021, 11:18
@gerwazysramdowazy: Ma. I nie tnie się, nie aktualizuje bez pytania itd itp. A co najważniejsze jest DARMOWY, a zarazem LEPSZY
Odpisz
10 stycznia 2022, 13:32
Tak
Odpisz
22 października 2021, 20:46
żaden, linux best boi
Odpisz
22 października 2021, 17:19
7, bo nostalgia!
Odpisz
17 października 2021, 23:52
imo win11 lepszy niz win10
bo to po prostu ladniejszy win10
Odpisz
18 października 2021, 00:04
@Tymek590: >windows 11
>ładny
Wybierz jedno
Odpisz
18 października 2021, 00:04
@AlPoziomka: na pewno ladniejszy niz win10
Odpisz
18 października 2021, 00:06
@Tymek590: Tu się mylisz
Odpisz
18 października 2021, 00:07
@AlPoziomka: no nwm ja przynajmniej lubie ladne rzeczy nwm jak ty
Odpisz
18 października 2021, 00:11
@Tymek590: Ładny to jest windows 3.x
Koniec dyskusji
Odpisz
18 października 2021, 00:11
@AlPoziomka: byle jaki win jest ladniejszy od win10 imo
Odpisz
18 października 2021, 01:03
@Tymek590: Bruh, Windows 11 to tylko Windows 10 z podmienionym obramowaniem okien i lekką modyfikacją kontrastu kolorów oraz ikony zostały wyśrodkowane. Tak to więcej wizualnych zmian nie ma
Odpisz
18 października 2021, 07:19
@AlMalina: nadal ladniejszy
Odpisz
Edytowano - 22 października 2021, 15:41
@Tymek590: lepiej być na win 10, bo jak masz gówno komp jak ja to ci będzie lagował sustem
Odpisz
22 października 2021, 16:53
@Tymek590: No to akurat prawda ale menu start do bani
Odpisz
22 października 2021, 16:54
@BrudnaMalpa: da się go zmienić za pomocą jakichś tam programow
Odpisz
22 października 2021, 17:09
@Tymek590: Kwestia czysto subiektywna, jednemu się podoba, drugiemu nie
Ja bym i tak jeszcze poczekał z tą aktualizacją jakiś czas, bo pierwszy oficjalny buld to błędów pewnie pełno, a i z optymalizacją podobno również nie jest zbyt ciekawie
Odpisz
22 października 2021, 15:55
co ja znalazłem
Odpisz
22 października 2021, 15:51
Napoleon Bonaparte pokonał striaków w bitwie pod sterlitz, ponieważ op wrzucił 2Au na jeja
(Tak zdaję sobie sprawę, że to zdanie nie ma sensu)
Odpisz
22 października 2021, 15:47
Windows 7 najlepszy
Odpisz
22 października 2021, 15:27
Mnie kumple ciągle namawiają na przesiadke z windowsa 7 na 10 nie wiem po jaką cholere.
Odpisz
22 października 2021, 14:58
Windows 7:
Odpisz
22 października 2021, 14:55
Zauważyłem, że nikt nie pamięta o Windows 8
Odpisz