Ale to żadna tajemnica, bo większość światowego kobaltu jest w kongo, a tam mają taki klimat, że dzieci pracują jak dorośli. Nie rozumiem czemu ludzie przysrali się tak do Elona skoro wszyscy tak robią. Już nie wspominając, że bee auta tesli budowane przez dzieci!!!, ale koszulki z Bangladeszu to już git.
w chinach problemem pracujących dzieci jest to że rząd ma to w dupie a w Afryce że w ogóle go nie ma po drugiego tesla chce zastąpić kobaltowe baterie na litowo Żelazno fosforowe które są o wiele tańsze
"Nie rozumiem czemu ludzie przysrali się tak do Elona skoro wszyscy tak robią."
No jak jest bogaty, to oczekuje się zazwyczaj, że ta osoba będzie znacznie różnić się od innych.
Komentarze
Odśwież19 października 2021, 07:25
Najlepsze jest to że one nie mają pracy
Odpisz
1 listopada 2021, 17:24
@GhostP_: Podobnie jak większość 13-letnich kuców
Odpisz
1 listopada 2021, 17:51
@Gopostal: dlatego że pracować można od wieku 15 lat
Odpisz
19 października 2021, 07:46
A na drzewach zamiast liści.
Odpisz
21 października 2021, 19:45
@Virox: Jutro zawisną kapitaliści?
Odpisz
21 października 2021, 18:05
Też Julki kiedy LGBT torba za cenę 2 razy droższą
Odpisz
19 października 2021, 08:05
Dziękuję za tego świeżego mema Elon
Wcale nie zarabiasz na niewolniczej pracy czarnych w Afryce
Oraz uniemożliwiasz związki pracownicze w swojej firmie
Odpisz
19 października 2021, 08:32
Zarówno Komunizm jak i Kapitizm niczym z XIX wieku są ...jowe bruh
Odpisz
19 października 2021, 08:38
Za swierdzanie faktów medali się nie przyznaje
Odpisz
19 października 2021, 08:56
Co w tym złego?
Odpisz
19 października 2021, 09:00
Nie trolluj czy jak by to Ignisus powiedział
Odpisz
19 października 2021, 09:50
Wygodne jest nazywać trollem osoby której pytanie ci się nie podoba.
Odpisz
Edytowano - 19 października 2021, 10:02
Nie jesteś trollem, nie trzeba nim być by rzucać bajtowymi pytaniami
Ale powód by nazwać to pytanie trollingiem jest
Odpisz
19 października 2021, 10:06
Nie narzucaj mi kim jestem na geja pl faszystowska świnio.
Odpisz
19 października 2021, 10:10
Ok kroganin
Odpisz
19 października 2021, 10:13
Jokes on you. Moja szkoła na tak ...jowy zasięg, że nawet nie wiem co wysłałeś.
Odpisz
19 października 2021, 10:14
ratjam.gif
Odpisz
21 października 2021, 16:02
Możliwe, że wykorzystuje i dlatego trzeba go za to ukarać podatkami
Odpisz
21 października 2021, 17:43
podaj 1 dowód że Elon musk zarabia na niewolniczej pracy czarnych w Afryce
Odpisz
21 października 2021, 17:46
Odpisz
21 października 2021, 17:49
ale akurat we długo mnie w Afryce dość dużym problemem jest praca nieletnich i wykorzystywanie Afryki przeznaczony duże firmy
Odpisz
21 października 2021, 17:50
Ale to żadna tajemnica, bo większość światowego kobaltu jest w kongo, a tam mają taki klimat, że dzieci pracują jak dorośli. Nie rozumiem czemu ludzie przysrali się tak do Elona skoro wszyscy tak robią. Już nie wspominając, że bee auta tesli budowane przez dzieci!!!, ale koszulki z Bangladeszu to już git.
Odpisz
Edytowano - 21 października 2021, 17:52
w chinach problemem pracujących dzieci jest to że rząd ma to w dupie a w Afryce że w ogóle go nie ma po drugiego tesla chce zastąpić kobaltowe baterie na litowo Żelazno fosforowe które są o wiele tańsze
Odpisz
21 października 2021, 18:44
I co w związku z tym? Ludzie narzekają na aktualne wykorzystywanie dzieci, a nie że może kiedyś przerzucą się na coś tańszego, wtf
Odpisz
1 listopada 2021, 18:47
Bo jest najbogatszym człowiekiem na świecie, ma 311 miliardów dolarów.
Odpisz
1 listopada 2021, 21:05
Co to ma do rzeczy?
Odpisz
1 listopada 2021, 21:12
"Nie rozumiem czemu ludzie przysrali się tak do Elona skoro wszyscy tak robią."
No jak jest bogaty, to oczekuje się zazwyczaj, że ta osoba będzie znacznie różnić się od innych.
Odpisz
2 listopada 2021, 08:23
Dlaczego? Wszyskie firmy na świecie to robią, bo to jedyne opłacalne źródło kobaltu. Jakoś do Appla nikt nic nie mówi, a robi to na dużą skalę
Odpisz
21 listopada 2022, 13:03
Usunął konto aż f
Odpisz
19 października 2021, 07:28
Odpisz