Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Można, tylko trzeba wstawać rano
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pozdrawiam świetliki
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2019, 16:26
panccynie
Odpisz
27 maja 2016, 12:09
czemu skojarzyło mi się to z okładką farcry4?
Odpisz
9 maja 2016, 07:48
kur.aw
Odpisz
22 stycznia 2016, 17:41
Chce być finnem i mieć takie seksowne babki B-)
Odpisz
18 października 2015, 10:31
Pora na Przygodę chyba Zeit für Abenteuer
Odpisz
13 lutego 2015, 19:55
lel
Odpisz
25 grudnia 2014, 22:56
Powiało grozą :)
Odpisz
16 marca 2014, 13:14
Nie wiem czy da się wyglądać groźnie w czapce króliczka...
Odpisz
16 marca 2014, 13:53
@Stasiek121: Jak ma się miecz i takiego jake'a to tak ;_;
Odpisz
22 grudnia 2014, 15:11
@Stasiek121: finn ma czapke niedźwiedzia a fionna królika
Odpisz
16 marca 2014, 13:53
czemu to tak cholernie przypomina mi portret gomeza z gothica? :D
Odpisz
30 maja 2014, 20:15
@Krisek97: Przez ten komentarz mi też przypomina...
Oszalałeś??? #Xardas
Odpisz
24 września 2014, 17:21
@Krisek97: no fakt
Odpisz
11 lipca 2014, 09:30
Balonowa, this face... xD
Odpisz
2 maja 2014, 12:36
ogląam te bajke codziennie.
Odpisz
12 marca 2014, 01:23
Dużo lepiej to wygląda niż oryginał
Odpisz
11 marca 2014, 20:04
Oglądałbym
Odpisz
11 marca 2014, 17:04
Przymiotniki pisze się małą literą.
Odpisz
11 marca 2014, 19:13
@Jejowicz: Ale jakoś tak ładniej wygląda.
Odpisz
13 marca 2014, 19:15
@Jejowicz: Zależy, to jest tytuł co oznacza że możemy go napisać "Pora na przygodę' lub "Pora na Przygodę", nie możemy zaś napisać "Pora Na Przygodę".
Odpisz
13 marca 2014, 19:16
Teraz w tytule nie ma przymiotników. Wcześniej podpis był taki: PnP - wersja Niemiecka.
Odpisz
13 marca 2014, 19:27
@Jejowicz: W takim wypadku zwracam honor.
Odpisz