Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Mało znany szczegół
Młodzi gniewni
No to posłuchane
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2022, 07:08
A czarna gdzie?
Odpisz
21 października 2012, 19:32
tylko nonfał się odchudza! 4/5
Odpisz
10 lipca 2013, 12:11
nonfał? XD
Odpisz
10 lipca 2013, 14:32
@Griszka: *Nonfat i odpowiadasz na komentarz z 9 miesięcy .-.
Odpisz
10 lipca 2013, 15:48
wstukiwałam po 1 literce co miesiąc.
Odpisz
10 lipca 2013, 19:17
@Griszka: Ale tam jest 8 liter ._. I jeden znak interpunkcyjny .-.
Odpisz
10 lipca 2013, 19:28
no to 8 liter w 8 miesięcy i znaczek.
Odpisz
16 września 2011, 22:26
nie lubię kawy ani nie znam się na rodzajach, ale obrazek zrobiony miło dla oka - 4/5
Odpisz
16 września 2011, 20:47
mocha najsmaczniejsza
Odpisz
16 września 2011, 18:54
Nie lubię kawy, obrazek nie jest śmieszny ani inteligentny. Nie oceniam, bo nie lubię zaniżać średniej.
Odpisz
15 września 2011, 17:18
co w tym śmiesznego?
Odpisz
15 września 2011, 17:07
:D
Odpisz
15 września 2011, 16:25
mmm cappuccino <3 kocham :** młahaha
Odpisz
15 września 2011, 15:45
przy americano na tej fladze powinno jeszcze pisać "made in china"
Odpisz
15 września 2011, 14:35
Wypiłbym Iced.
Odpisz
15 września 2011, 14:31
ta kawa americano to są siki
Odpisz