Nie narzekaj, inni mają gorzej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niegrzeczny Oskarek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Rel
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 marca 2022, 21:45
Ale nam nie płacą za to że do szkoły chodzimy
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2021, 15:20
Wstaje o 6.00 a czasami o 5.00 i autobusem a do szkoły 5km xd
Odpisz
29 października 2021, 21:06
O 7 to ja muszę wyjść xdd
Odpisz
29 października 2021, 22:43
@Damond: chociaż masz chyba 10 minut drogi
Odpisz
30 października 2021, 08:38
Autobusem 10 minut
Odpisz
30 października 2021, 19:46
@Damond: ile masz km do szkoły?
Odpisz
31 października 2021, 12:27
2 XDDDD
Ale korki za to do*ebane
Odpisz
30 października 2021, 21:05
Nie ciesz sie inni mają lepiej.
Tak widzę to sformułowanie.
Odpisz
29 października 2021, 23:32
O piątej?
Jak mam na rano to o piątej już jestem na zakładzie
Odpisz
29 października 2021, 23:56
też tak miałem swojego czasu. Pobudka o 3 była
Odpisz
30 października 2021, 10:36
@Crln_7: No, ja mam chwilkę po 3 jakieś 5-10 minut później
Odpisz
30 października 2021, 10:52
współczuję
Odpisz
30 października 2021, 10:25
Czwarta rano. Sześć dni w tygodniu. Półtora roku temu narzekałem na 6:45...
Odpisz
29 października 2021, 22:26
Haha amatorzy
Ja nie śpie w ogóle
Odpisz
29 października 2021, 22:52
@Fricher: zwal se konia do tego
Odpisz
30 października 2021, 09:23
@dzeffos: ...
Odpisz
30 października 2021, 09:05
Ja to o 7:00 wstaje xD. No chyba że muszę iść na 7:00 to już nie :/
Odpisz
25 października 2021, 21:52
Haha ja do roboty wstaje o 1
Odpisz
25 października 2021, 22:07
@hacker__mann: współczuję
Odpisz
30 października 2021, 08:04
@Oliwier256: nie współczujesz bo Ty nie wstajesz o 1
Odpisz
30 października 2021, 04:00
Tymczasem ludzie pracujący na nocnych zmianach:
Odpisz
30 października 2021, 00:14
XD o 7:10 to ja siedzę już w szkole na lekcji i wtedy też wstaję o 5, a ,,nie narzekaj, inni mają gorzej" to chyba jedna z najgłupszych filozofii.
Nieważne jak zła rzecz ci się przydarzy zawsze jacyś inni mają gorzej.
Odpisz
30 października 2021, 01:12
@RobertJuscik: W sensie w większości krajów komunistycznych mają o wiele gorzej niż każdy w np. Polsce
Odpisz
30 października 2021, 00:02
"Nie narzekaj, inni mają gorzej"
W takiej filozofii nikt niemiałby prawa narzekać
Odpisz
30 października 2021, 00:01
ja wstaję do szkoły o 6:30, wcześniej wstawałam o 6:00
Odpisz
29 października 2021, 23:51
Polecam pracę w gastro, po 12h, kręgosłup i nogi lubią to..
Odpisz
29 października 2021, 22:27
twój stary pijany
Odpisz
29 października 2021, 23:20
@Twojstarypijany_tak: zgadzam sie
Odpisz