Mikrofalówka ma najlepszą grafikę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Lekko nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Totalnie
Należy się za piękne oczy
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 października 2021, 17:12
Mam telefon lepszy od laptopa więc gram na telefonie
Odpisz
31 października 2021, 11:29
@Dziwny_osobnik: U mnie tak samo
Odpisz
1 listopada 2021, 19:13
@Dziwny_osobnik: rel
Odpisz
2 stycznia 2022, 09:39
@Avantex65: rel
Odpisz
28 października 2021, 16:53
Granie na tosterze w Dooma
Odpisz
28 października 2021, 16:54
@Boberek00: ja wolę na piekarniku w cyberpunka
Odpisz
28 października 2021, 17:41
@renifer123: ja wole na kalkulatorze w overwatcha
Odpisz
14 listopada 2021, 09:51
@Polski_Dodge: A ja na kartce w Minecrafta
Odpisz
2 stycznia 2022, 09:39
@Polski_Dodge: A ja na drukarce w kółko i krzyżyk
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2021, 18:12
Ja lubie grać na dekoderze
Odpisz
14 listopada 2021, 09:51
@Nokia_701: A ja na piórniku
Odpisz
2 listopada 2021, 18:45
mobilniaki to nie gracze
Odpisz
1 listopada 2021, 21:00
Ja najbardziej lubię grać na kaloryferze.
Odpisz
1 listopada 2021, 19:49
Ja który mam wszystkie możliwe opcje:
Im 4 parrel universes ahead of you
Odpisz
1 listopada 2021, 19:50
@gierohehe: oprócz tego wymienionego to mam jeszcze:
Vr
Drukarka
Kalkulator
Dekoder
Kawałek plastiku
Telewizor
Tablet
Mikrokomputer
Laptop
Odpisz
1 listopada 2021, 16:37
Rel, gram na komórce bo bieda i kultyści za starych
Odpisz
1 listopada 2021, 14:21
Nierel, ja gram na nerwach
Odpisz
28 października 2021, 19:48
microvave gaming
Odpisz
28 października 2021, 17:24
Było ale nie chce mi się szukać dowodu
Odpisz
28 października 2021, 18:13
@kreatywnylogin: przepraszam, nie wiedziałem bo sam wymyśliłem mema i nie wiedziałem że już ktoś go wymyślił
:-(
Odpisz
28 października 2021, 18:15
@renifer123: Zdarza się
Odpisz
28 października 2021, 17:25
Ja najbardziej lubię grać na kalkulatorze
Odpisz
Edytowano - 28 października 2021, 16:56
Każdy powinien grać na czym chce i na czym mu wygodniej imo
Odpisz