Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

30 października 2021, 10:42

27 października 2021 i ktoś pisze że AMD ma bardziej gorące procki od Intela? Ryzeny istnieją od 2017 roku.

Avatar RayGuy_Player

30 października 2021, 12:05

Cóż, AMD na to do siebie, że pracuje na wysokich temperaturach, taki już mają urok

Avatar RayGuy_Player

30 października 2021, 12:05

a Intel to Intel, on jest... specjalny

Avatar The_Dark_Side_of_The_Moon

30 października 2021, 13:38

@RayGuy_Player: Ryzeny właśnie są chłodniejsze od procków Intela i to całkiem sporo

Avatar RayGuy_Player

30 października 2021, 16:59

@The_Dark_Side_of_The_Moon: powiedz to mojemy Ryzen'owi na 70°C

Avatar nightmare_fredbear

30 października 2021, 19:39

@RayGuy_Player: rozważałeś zakup chłodzenia lub pasty termoprzewodzącej?

Avatar The_Dark_Side_of_The_Moon

30 października 2021, 20:05

@RayGuy_Player: jeszcze żeby 70 to było dużo to by się było czym przjmować. Nie śledziłem w tym roku za bardzo procków, ale nie tak dawno temu (rok, góra dwa) topowy Intela grzał się do 90-paru, przy poborze ponad 200 watów. Gdzie topka AMD trzymała 70-80 °C przy poborze 100. No i z drugiej strony mam w porównaniu dwa identyczne lapki, jeden jest na topce AMD, drugi na Intelu ze średniej półki. Zgadnij który się bardziej nagrzewa

Avatar RayGuy_Player

31 października 2021, 08:15

@nightmare_fredbear: bez pasty miałbym ładny breloczek. AMD nie ma systemu który zapobiega krytycznym temperaturom. Po prostu jest włączony aż się stopi + 70°C to normalna temperatura w prockach AMD

Avatar nightmare_fredbear

30 października 2021, 19:40

intel*

Avatar
Konto usunięte

30 października 2021, 11:35

Przeczyść wentylatory, to będzie lepiej

Avatar AlPoziomka

30 października 2021, 10:11

Intel*

Avatar Krzycho112

30 października 2021, 11:00

Avatar YFYDB

30 października 2021, 11:23

@AlPoziomka: nie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Najbardziej realistyczny spośród modów

To by wystarczyło

Tacy sami, a ściana między nami

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka