Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Były nóżki, nie ma nóżek
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2021, 19:08
Kiedyś tu zadeklarowałem iż jeśli Legia wygra z Napoli to ja sram w nocy na pomnik Adasia w Krakowie. Na szczęście przegrała ale czeka ją jeszcze drugi mecz z Napoli więc deklaracja jest aktualna
Odpisz
29 października 2021, 19:43
dobrze kamil
Odpisz
1 listopada 2021, 18:14
będziemy pamiętać
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2021, 19:17
1:0 dla Legi póki co
Odpisz
4 listopada 2021, 20:32
na szczescie 3:1
Odpisz
5 listopada 2021, 15:05
no niestety, nie udało się
Odpisz
1 listopada 2021, 23:56
niestety nie wiem do czego jest to nawiązanie, może ktoś mi wyjaśnić, proszę?
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2021, 17:20
@FluttershyIsNOTaDoormat: ostatnio kiedy graliśmy z San Marino, ale nie ostatnim razem, tylko ostatnim ostatnim, to po internecie krążył mem z postem nastolatka, który napisał, że "Jak San Marino strzeli nam gola, to nas/ram facetce do torebki"
Wynik meczu: 7-1
Potem gdzieś w internecie objawił się film, gdzie (może, licho wie) ten chłopak wyprurznia się do torebki (może, w końcu to może być wymyślone) nauczycielki. O to chodzi.
Odpisz
2 listopada 2021, 18:52
@mememe5: dziekuję
Odpisz
1 listopada 2021, 19:44
O BOŻE O K...A
Odpisz