Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar bolszewik30

26 listopada 2021, 21:59

Ja na gta Sandomierz

Avatar Szkieletmati

25 listopada 2021, 07:45

ja czekam na gta 6

Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2021, 16:49

Kocham klocucha, najlepszy youtuber

Avatar Kapitalista

Edytowano - 29 października 2021, 19:42

K...a kto chciałby grać w San Andreas na vr.
Ta gra normalnie jest brzydka a na vr to dosłownie wypalałaby oczy xD

Avatar ArthurMorgan

29 października 2021, 20:25

@Kapitalista: No cóż w roku 2k04 to był hit.

Avatar Tonie

4 listopada 2021, 18:36

@Kapitalista: Trochę modów i git

Avatar Wolfex

4 listopada 2021, 19:12

@Tonie: to nie mod do klasycznego SA tylko "mod" do 5 podawany jako mod do SA

Avatar Tonie

5 listopada 2021, 12:09

@Wolfex: Nie to mod do gta sa Serendipiti sam na nim grałem co prawda w 3 fps ale grałem więc wiem że to do san andreas

Avatar LOKO30

4 listopada 2021, 18:04

to jest ...jowo zrobione bez sensu ten mem jest aktualnie

Avatar Mafelusz

5 listopada 2021, 11:37

@LOKO30: ok

Avatar DoraExplora

5 listopada 2021, 08:52

co to za muzyka?

Avatar
Mametchi_Pro_Student

4 listopada 2021, 18:30

Na takie

Avatar AxonDeHudin

4 listopada 2021, 23:00


Grałbym

Avatar
Mametchi_Pro_Student

5 listopada 2021, 07:29

@AxonDeHudin: Też.

Avatar Geraltzriviv

4 listopada 2021, 18:43

Tymczasem czekanie na jakąkolwiek recenzję Klocucha

Avatar Zpolskijestem0

4 listopada 2021, 20:27

@Geraltzriviv: na tvgry w grach z kosza jest jedna "ukryta" recenzja

Avatar Zpolskijestem0

4 listopada 2021, 20:27

GTA vr już jest, sprawdźcie se kanał RADAL

Avatar Krucjator

4 listopada 2021, 19:22

To było jak hiszpańska inkwizycji. Nie spodziewałem się tego

Avatar makaron10

4 listopada 2021, 18:59

Czekam na remaster pierwszego GTA...

Avatar Boberek00

29 października 2021, 19:47

Granie w klasyczne wersje na modach

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Mafelusz
Dodane przez: Mafelusz

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To się nie może nie udać

Niezniszczalne

Mało znany szczegół

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka