A na jakie GTA Ty czekasz?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To się nie może nie udać
Niezniszczalne
Mało znany szczegół
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2021, 21:59
Ja na gta Sandomierz
Odpisz
25 listopada 2021, 07:45
ja czekam na gta 6
Odpisz
5 listopada 2021, 16:49
Kocham klocucha, najlepszy youtuber
Odpisz
Edytowano - 29 października 2021, 19:42
K...a kto chciałby grać w San Andreas na vr.
Ta gra normalnie jest brzydka a na vr to dosłownie wypalałaby oczy xD
Odpisz
29 października 2021, 20:25
@Kapitalista: No cóż w roku 2k04 to był hit.
Odpisz
4 listopada 2021, 18:36
@Kapitalista: Trochę modów i git
Odpisz
4 listopada 2021, 19:12
@Tonie: to nie mod do klasycznego SA tylko "mod" do 5 podawany jako mod do SA
Odpisz
5 listopada 2021, 12:09
@Wolfex: Nie to mod do gta sa Serendipiti sam na nim grałem co prawda w 3 fps ale grałem więc wiem że to do san andreas
Odpisz
4 listopada 2021, 18:04
to jest ...jowo zrobione bez sensu ten mem jest aktualnie
Odpisz
5 listopada 2021, 11:37
@LOKO30: ok
Odpisz
5 listopada 2021, 08:52
co to za muzyka?
Odpisz
4 listopada 2021, 18:30
Na takie
Odpisz
4 listopada 2021, 23:00
Grałbym
Odpisz
5 listopada 2021, 07:29
@AxonDeHudin: Też.
Odpisz
4 listopada 2021, 18:43
Tymczasem czekanie na jakąkolwiek recenzję Klocucha
Odpisz
4 listopada 2021, 20:27
@Geraltzriviv: na tvgry w grach z kosza jest jedna "ukryta" recenzja
Odpisz
4 listopada 2021, 20:27
GTA vr już jest, sprawdźcie se kanał RADAL
Odpisz
4 listopada 2021, 19:22
To było jak hiszpańska inkwizycji. Nie spodziewałem się tego
Odpisz
4 listopada 2021, 18:59
Czekam na remaster pierwszego GTA...
Odpisz
29 października 2021, 19:47
Granie w klasyczne wersje na modach
Odpisz